29 Reacties

5 jaar geleden
Wij hebben een wat dikkere vestje in de kast hangen. Zijn toch zachter en flexibeler dan een stug jasje.
Daarbij hebben we een voetenzak in de maxi-cosi wat onderhand net zo dik is als een jasje.
In de kinderwagen ligt het lekker onder een deken en beschud door de kap & dekje.

5 jaar geleden
Ik denk dat echte winterjasjes er nog niet zijn in die kleine maatjes, omdat het nog niet heel handig is voor pasgeboren baby's. Mijn ervaring is (onze oudste is in de winter geboren) dat een stoffen jasje/dik vestje veel lekkerder zit voor de kleine dan een echt winterjasje. En daarnaast is het echt een enorm gepriegel om een pasgeboren baby een jasje aan te doen. 🙈 Achteraf gezien had ik beter kunnen investeren in een goede voetenzak waar ze helemaal in zitten dan in het dure jasje (vestje) die ik uiteindelijk had gekocht.😬

5 jaar geleden
Ik zou denk ik of een heel lekker vestje kopen, of toch zo’n berenpakje. Voor zo’n kleintje lijkt me een echt jasje nog niet lekker zitten. Zou daarbij gewoon een hele lekkere voetenzak of deken kopen zodat je je kindje toch lekker kunt inpakken. Vergeet ook de beentjes niet mee te nemen!

5 jaar geleden
Ik heb bij de zeeman wat zien hangen, niet goed opgelet want ik heb zelf een jongen ;) ennuh voor dat geld kun je er ook 2 kopen :p
Een 'gewone' winterjas is ook niet geschikt in een autostoeltje toch? Omdat je het dan niet goed vast kan zetten. Daar zijn wel eens onderzoeken naar gedaan. Misschien dat het daarom niet bestaat?

5 jaar geleden
Je hebt geen budget zeg je https://www.coccinelle.nl/boss-j96086-babyjas-licht-roze.htm

5 jaar geleden
Ik heb deze (gekregen) van Zeeman in maat 50,56 en 62 🤣 ook in teddybruin. Alleen allemaal niet aangehad omdat ze in april is geboren. Enkel van het zkh naar huis eventjes aangehad.


5 jaar geleden
Ik heb deze (gekregen) van Zeeman in maat 50,56 en 62 🤣 ook in teddybruin. ...

Jaaaa deze heb ik ook gekocht! Ik hoop alleen tegen de tijd dat het nodig is hij er nog in past 😅