19 Reacties
5 jaar geleden
Voel je dan spanning/steken? Ik las ooit ergens een tip om dan opzij te niezen. Even je nek dus draaien naar links of rechts. Je zet dan geen spanning op het middelste gedeelte van je buik.
5 jaar geleden
Is het dat je een soort steek krijgt bij je vagina? Dat voelt idd niet fijn😩
5 jaar geleden
Is het dat je een soort steek krijgt bij je vagina? Dat voelt idd niet fijn ...
Nee het is een beetje onderin.. ik de k waar de baby ligt.. Het js wel een soort steek idd... duurt ff en dan gaat het wel over maar vind het een beetje veel worden, lijkt me niet goed verder in de zwangerschap.. haha kan ween opwekken toch dit soort dingen? 🤐
5 jaar geleden
Ik heb het ook gehad. Met niezen had ik dan van onderin mn buik tot mn heupen ineens hele erge steek. Werd namate de zwangerschap alleen maar erger. Verloskundige zei dat het de banden waren en je je buik goed moest ondersteunen en alvast iets naar voren gebogen moest staan. Zodat je de klap als het ware opvangt. Was advies aan mij. Maar bij mij werkte dat niet altijd.
5 jaar geleden
Reactie op Baby2112
Nee het is een beetje onderin.. ik de k waar de baby ligt.. Het js wel een ...
Hmm volgens mij dit niet. Het is meer vervelend voor jou.
5 jaar geleden
Reactie op Lindsay92
Ik heb precies hetzelfde! Bij mij helpt het als ik mijn benen optrek tijden ...
Oh nou naar voren buigen heb ik ook al geprobeerd, want ik zat in de auto en voelde dat het kwam... nouu ik wilde zo graag uitstappen om even te strekken... deed zo pijn met zitten. Als ik in bed op mn zij lig heb ik er niet echt last van.. 🙄😂
5 jaar geleden
Is bandenpijn! Heb ik al last van sinds week 5, en ben nu 30 weken. Mijn beste tip: je buikspieren goed aanspannen als je voelt dat je gaat niezen, dan vangen die de ‘shock’ op :)
5 jaar geleden
Bandenpijn denk ik, heel onschuldig. Maar wel vervelend als je vaak moet niezen 😑














