Zijn er hier nog meer dames waarvan de nipt naar het Erasmus is gestuurd? Ik heb 11 mei bloed laten prikken maar helaas nog steeds niets gehoord...hoe lang duurde het bij jullie?
Dankjewel voor je reactie! Had zo gehoopt het voor Pinksteren te horen maar ...
Snap ik heel goed. Vrijdagmiddag om 16.00u was ik geprikt. En 2 weken later vrijdagmiddag om 15.15u werd ik gebeld door de liefste assistente. Terwijl de assistent eigenlijk tot 15.00u werkt ... Ik had namelijk in de ochtend al gebeld omdat ik het graag wilde weten. Ze belde me DIRECT toen de uitslag binnen was.
Dit heeft echt met de doorloop tijd en in jou geval feestdagen te maken, maar het laaaaange wachten zegt niets over de uitslag. Leef zo met je mee. En helemaal als je bij anderen leest dat ze het eerder hebben gekregen... 😘
Ik heb 7 mei geprikt en kreeg 17 mei de uitslag. Idd ook op een vrijdag gep ...
Wilde ook 7 mei prikken maar mijn verloskundige gaf aan dat het bloed op vrijdag niet op tijd bij het Erasmus zou zijn...bleek dus niet te kloppen. Spijt van!
Wat je kan doen is bij mijnerasmus inloggen met je digid. Het kan zijn dat daar de uitslag al staat, ik heb zelf geen nipt gedaan omdat wij vanwege icsi een hele screening hebben gehad bij het Erasmus en dit was gelukkig goed.
Maar ik wis ook altijd eerder de uitslag dan dat ze doorgaven vanwege het dossier die je kan inzien.