9 Reacties

4 jaar geleden

Misschien dat de dosis die je spuit teveel voor je is? Heb je dan ook last van flauwte, traagheid, wazig zien ofzo? Zweten, trillen? Misschien kan de dosering aangepast worden.

4 jaar geleden

Reactie op Chef Lissocat

Misschien dat de dosis die je spuit teveel voor je is? Heb je dan ook last ...
Nee daar ook allemaal geen last van gelukkig . heb toen ook tussen door gemeten de waardes de suiker ging niet heel snel naar beneden daar door . en ik spuit maar 2 Eh minder kan niet denk ik

4 jaar geleden

Of je eten zo aanpassen dat er geen/ nauwelijks koolhydraten inzitten zodat je niet hoeft te spuiten

4 jaar geleden

Reactie op Peppababy2021

Nee daar ook allemaal geen last van gelukkig . heb toen ook tussen door gem ...
Oh nee, 2 EH is idd niet te verminderen... hmm wat raar. Fijn dat je iig geen andere klachten hebt! Klinkt dan niet als een hypo. Kan ook zijn dat je hartslag omhoog gaat vanwege de hoeveelheid extra bloed die je lichaam nu aanmaakt he. Dat het toeval is dat het na het insuline spuiten gebeurt. Is onschuldig, maar wel heel vervelend.

4 jaar geleden

Reactie op Chef Lissocat

Oh nee, 2 EH is idd niet te verminderen... hmm wat raar. Fijn dat je iig ge ...
Jaa dat zou ook nog kunnen ga vanavond nog 1x proberen .. en kijken wat het doet met me of de klachten weer terug keren .

4 jaar geleden

Reactie op Nenbaby2maybe2023

Of je eten zo aanpassen dat er geen/ nauwelijks koolhydraten inzitten zodat ...
Dat doe ik al ...krijg bijna geen koolhydraten binnen en laat alle verkeerde suikers zowiezo al staan helaas nog minder kan bijna niet meer 😉

4 jaar geleden

Reactie op Peppababy2021

Jaa dat zou ook nog kunnen ga vanavond nog 1x proberen .. en kijken wat het ...
Ja precies en dan maar weer contact opnemen indien wel.

4 jaar geleden

Duizeligheid en hartkloppingen icm insuline spuiten komt meestal door hypo, zoals hieronder al vaker is aangegeven. Als dit op het moment van klachten niet ad orde is kan het nog zijn dat bloedsuiker snel aan het dalen is. Geeft dezelfde klachten als hypo. Ik had ook in me zwangerschap veel last van hartkloppingen en duizeligheid. Dit kwam bij mij door extra bloed wat aangemaakt werd of als mijn bloeddruk spontaan veel zakte.