Hoi Allemaal,
Ik vroeg me eigenlijk af, wat is nu het best/fijnste ondergoed om te dragen vlak na de bevalling?
Aangezien ik dat dus nog moet aanschaffen 🤭
Als je in het ziekenhuis bevalt kan je een paar netbroekjes meenemen, vooral met kraamverband erg fijn. En ik droeg de boxers van me man. Na het vloeien me eigen vrouwenboxers.
Zwarte onderbroeken van de Zeeman. Kan je best stuk of 10 van kopen, ze moeten veel gewassen worden en je hebt zo ook wel een paar weken nodig;). Ik vond dat fijner dan een boxershort, blijven die lappen beter zitten.
Ik had van die ziekenhuis broekjes bijgekocht voor de periode met die grote kraamverbanden. Van die witte gaas achtige broekjes. Beviel me perfect, goedkoop en nog comfortabel qua grootte ook.
Die zijn inderdaad het fijnst! Zou deze broekjes ook aanraden. Ze zitten oo ...
Ja inderdaad en ik kocht ze toen bij de apotheek, of althans mijn moeder haha. Heerlijk tot je buik weer wat geslonken is en je in je fijne ondergoed kan.
Ik heb bij de Hema boxershorts gekocht, zitten 3 in een verpakking voor €5. Ik heb ze een maatje groter gekocht.
Heb ook even de boxershorts van m’n vriend aangehad, maar ik vond dat dus juist niet lekker zitten.
Kraamverband bleef prima zitten ;)
Ik heb naadloos ondergoed besteld 2 maten groter, uiteindelijk alleen maar in het ziekenhuis aan gehad vanwege de slangetjes die onderin zaten. Ik heb een spoed keizersnede gehad dus uiteindelijk thuis gelijk me strings weer aan gedaan..
Ik had ook mannenboxers gekocht maar had een ongeplande keizersnee en dan zijn boxers niet prettig met zo'n strakke rand aan de bovenkant. Daarna de zwarte onderbroeken met kanten randje van de Hema. Perfect haha.
Ik had gewoon mijn eigen ondergoed aan met maandverbandje, de eerste paar dagen wel zo’n sexy netje van het zieke huis met formaat matras erin... Ik vloeide al snel niet veel meer (ben ook nooit zo heftig ongesteld)