5 Reacties

5 jaar geleden

Ook last van gehad, na een week of 14 á 16 werd het bij mij beter...

5 jaar geleden

Tegen mij zeiden ze ook, met 12 weken wordt het beter.. daar geloof ik allang niet meer in🙈 bij mij stopte het overgeven bij week 15-16. En hier verschilt de moeheid per dag..
Van Asten- banner web zwanger - prijzen spektakel

5 jaar geleden

Klinkt of je misschien wel HG hebt? Kijkt even op www.zehg.nl (van de stichting Zwangerschapsmisselijkheid En Hyperemesis Gravidarum). Er is allerlei medicatie die helpt tegen het overgeven en de misselijkheid, zodat je minder snel uitdroogt en afvalt. Daar word je wel vaak nog wat suffer van dus qua vermoeidheid helpt dat niet. Maar wekenlang heel weinig eten binnen krijgen en houden geeft ook niet echt energie. Als je herkent wat op de site staat is het goed om eens met je huisarts en verloskundige te bespreken. Zonder goede zorg kan HG echt flinke problemen geven. Succes, hopelijk knap je alsnog snel een beetje op!

5 jaar geleden

Ik ben 23 w nog steeds enorm misselijk en overgeven. Bij mij werkte suprimal. Kun je kopen bij kruidvat en apotheek (kreeg ik op aanraden van huisarts). Heeft zeker tm week 18 geholpen. Krijg nu methoclopramide. Vermoeidheid is heel normaal eerste en derde trimester.

5 jaar geleden

Yup herkenbaar. Helaas is er is niet veel tegen te doen. Bij mij werd het de eerste zwangerschap beter rond de 22 weken en de tweede bij 16 weken. Probeer toch een rondje te lopen buiten als het lukt. Ik keek daar enorm tegenop, maar de frisse lucht was niet verkeerd. En zorg dat je niet uitgedroogd raakt. Neem dan direct contact op met je huisarts als je dit vermoed. Ik heb met de eerste zwangerschap tot drie keer toe dicht toegediend gekregen in het ziekenhuis omdat ik was uitgedroogd.