6 Reacties

5 jaar geleden

Hé wat rot Ik zou wat in de buurt gaan rond kijken of overstap mogelijk is Een vriendin van mij is vrij laat overgestapt maar vond zo veel fijner met de bevalling! Belangrijk dat je op je VK kan vertrouwen/ fijne band hebt

5 jaar geleden

Hi, 🙋‍♀️, maar dat kwam door onze verhuizing. Toen ik 12 weken zwanger was, zijn we 30 km verderop verhuisd. Ik heb van mijn oude verloskundige op papier mijn dossier gekregen en deze overgedragen aan de nieuwe. Het is prima gegaan zo 😊

5 jaar geleden

Als je in de zoekfunctie "overstappen verloskundige" invoert zie je twee topics. In die twee worden wat ervaringen gedeeld. Wellicht kun je hier wat mee.

5 jaar geleden

Ik ben bij mijn eerste na de 20 weken echo overgestapt naar een andere verloskundige. Lang verhaal kort te houden met 2 van de 3 had ik geen klik en waren in mijn ogen niet kundig genoeg. Vertelde nogal tegenstrijdige verhalen. Beste keus wat ik ooit heb kunnen maken! En als jij dat gevoel hebt moet je dat absoluut doen!

5 jaar geleden

Ja! Ik ben overgestapt omdat ik me niet ‘thuis’ voelde, en me ook niet gehoord voelde. Mijn nieuwe verloskundigenpraktijk is superbetrokken en voel me er heel prettig. En om de hoek. Heb het wel netjes aangegeven dat ik ging overstappen en kreeg een pinnig tekefoontje van ze, wat ik ook wel vond passen bij ze 😅. Maar heel blij met de overstap en de (kleine!) moeite waard.

5 jaar geleden

Ik zit bij een verloskundigenpraktijk waar wel 12 verloskundige werken dus heb elke x een ander, ik ben nu 14 weken maar zou het liefst ook naar een andere gaan heb liever een vast gezicht