4 Reacties
3 jaar geleden
Ik heb twee keizersnedes gehad en het doet ook hartstikke veel pijn! Mijn tweede, nu zo'n 2,5 maand geleden, was zwaarder qua herstel. Na 5,5 week ging het ineens heel goed en werd de pijn een stuk minder. En ik vond dat ook lang duren maar dat is normaal, er staat 6 weken voor. En daarna nog maanden een gevoelige buik van de zenuwen die weer aan elkaar groeien en nog langere tijd bijvoorbeeld geen ondergoed op het litteken kunnen verdragen. Maar uiteindelijk komt het goed! 😀
3 jaar geleden
Het herstel is inderdaad pittig na een keizersnede, maar als je het niet vertrouwd de dokter of Huisartsen post bellen, ik had heel erg pijn in m’n middenrif na m’n keizersnede (10 dagen na m’n keizersnee was al kraamvrouwenkoorts geconstateerd, 4 dagen in het ziekenhuis gelegen en naar huis gestuurd met antibiotica) tot ik 4 dagen later weer ondragelijke pijn kreeg in mn buik, ik dacht het zal er wel bij horen 3 dagen mee door gelopen en uiteindelijk toch maar naar de huisartsenpost gebeld, lang verhaal kort… toen nog 2,5 halve week in het ziekenhuis gelegen ivm abcessen, 2 drains in m’n buik en antibiotica, ik had wel dood kunnen zijn en ik had ik heb het gevoel dat ik zoveel van m’n kleintje gemist heb, toen ik er in ging was hij 2,5 week toen ik eruit kwam was hij 5 weken.
Wat ik hiermee wil zeggen, denk er niet licht over als je het niet vertrouwd bellen of ga naar de dokter, je hebt een hoop meegemaakt en te voorduren het is een hele operatie
3 jaar geleden
Als het een scherpe pijn is die je met 1 vinger kan aanwijzen, kan het ook nog Acnes zijn. Dat is een beklemde zenuw innde buikwand.














