9 Reacties

4 jaar geleden

Misschien als je een foto dichterbij heb maar zo kan ik het niet zien. Is net te ver weg.

4 jaar geleden

Deze is van dichtbij

4 jaar geleden

Deze is van dichtbij
Je ziet op de onderste twee bovenbenen en een piemel. Ik vind het wel lastig te zien. Foto is nog ver weg. Dit was mijn echo met een jongen bij 16weken, misschien kan je het een beetje vergelijken met de onderste echo.

4 jaar geleden

Je ziet op de onderste twee bovenbenen en een piemel. Ik vind het wel lasti ...
Ja precies! Ben vandaag ook 15 weken maar ze zag t wel heel duidelijk. Ik dacht dat die dichtbij was, maar nog steeds ver af.

4 jaar geleden

Ja precies! Ben vandaag ook 15 weken maar ze zag t wel heel duidelijk. Ik d ...
Ja het is moeilijk te zien zo maar je ziet wel een uitstulpje

4 jaar geleden

Ik ben ook bij pretecho en zo geweest met 14 weken. Bij mij was duidelijk dat het een jongetje wordt. Nu middels bijna 22 weken, op de 20 weken echo kreeg ik idd de bevestiging dat we een zoontje krijgen. Je zag duidelijk het piemeltje op de 14 weken geslachtsecho, het kon niet mis zijn!

4 jaar geleden

Ik zie ook zo op de foto niet dat het duidelijk een jongetje is. Bij mij zag het er ook anders uit en verwacht ook een jongetje. Maar is ook maar net hoe de kleine ervoor ligt. Die van ons liet het even goed zien haha 馃槄

4 jaar geleden

Reactie op Raaabs__

Ik ben ook bij pretecho en zo geweest met 14 weken. Bij mij was duidelijk d ...
Ja precies dit hadden wij ook!