13 Reacties

4 maanden geleden

Ik gebruikte de laatste weken van de zwangerschap Orthiflor Start voor moeder&kind. Hele goeie ervaring mee! Ook voor mijn dochtertje.

4 maanden geleden

Reactie op Jen1711

Ik gebruikte de laatste weken van de zwangerschap Orthiflor Start voor moed ...
En dat is poeder? Dat doe je ergens doorheen? Yoghurt of? Haha sorry 0 ervaring en zag poeder staan. Ben zelf van vloeibaar, gummies of idd wellicht poeder. Pillen/capsules gaan mij minder goed af haha

4 maanden geleden

Ik gebruik deze van Flinndal omdat ik daar ook omega-3 van slik is het makkelijk meebesteld met herhaalgemak: https://www.flinndal.nl/prebiotica-en-probiotica/probiotica?channable=00a37369640034636565343531662d363237352d343966382d386532652d31333762623130386264373420&variant=4cee451f-6275-49f8-8e2e-137bb108bd74&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=NL%20%7C%20pmax%20%7C%20all%20items%20-%20troas%20400%25&utm_term=&utm_content=&utm_id=17652702193&utm_adgroupid=&gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMI2bG9g-DjigMVh6iDBx1qYQYlEAQYASABEgL-uvD_BwE Yakult heeft, heb ik altijd begrepen, niet voldoende bacteriën die je darmen daadwerkelijk bereiken en er zit een berg suiker in. Dus dan kun je beter gewone naturel yoghurt/kwark of iets eten denk ik dan.

4 maanden geleden

Ik gebruik zelf die van bio kult. Deze is bijna op ga hierna over op Laveen. Merk niet echt verschil maar moet zeggen dat ik het voornamelijk inneem met de hoop dat de kleine straks minder kraampjes heeft. Heb je vaak last van obstipatie? Dan zou ik eerder aan de magnesium malaat (is ook goed tegen spierkrampen) gaan in combinatie met een probiotica.

4 maanden geleden

Reactie op Esmrray

Ik gebruik zelf die van bio kult. Deze is bijna op ga hierna over op Laveen ...
En Yakult bevat niet echt wat. Het is meer suiker.

4 maanden geleden

Hier staan een paar goede merken aanraden die heel geschikt zijn tijdens zwangerschap. https://www.groenevrouw.nl/supplementen/ik-ben/vruchtbaar-zwanger

4 maanden geleden

Reactie op HkwHgl

Hier staan een paar goede merken aanraden die heel geschikt zijn tijdens zw ...
Ik zou dingen als Yakult echt laten staan, vooral suiker inderdaad

4 maanden geleden

Reactie op Jen1711

Ik gebruikte de laatste weken van de zwangerschap Orthiflor Start voor moed ...
Vraag me ook af hoe je dit inneemt. Door water, melk, yoghurt?

4 maanden geleden

Reactie op Bysaa

Vraag me ook af hoe je dit inneemt. Door water, melk, yoghurt?
Gewoon met water, als een pilletje

4 maanden geleden

Reactie op GoudenKolibrie862618

En dat is poeder? Dat doe je ergens doorheen? Yoghurt of? Haha sorry 0 erva ...
Ik heb deze ook, je mengt het poeder door een half glas lauw water. Even minimaal 15 minuten laten staan, opnieuw doorroeren en opdrinken. Er zit geen smaak aan, prima te doen.
Van Asten- banner web zwanger - prijzen spektakel

4 maanden geleden

De apotheek raadde het mij af. Behalve orthiflor zwanger. De rest was niks over te vinden of het nou wel of niet goed was tijdens de zwangerschap.

4 maanden geleden

Ik drink Kefir, werkt voor mij heel goed voor mijn stoelgang. Mag volgens mij tijdens de zwangerschap ook.

4 maanden geleden

Sorry, zie het nu pas! Ik zelf deed het door water. En voor mijn dochter door de flesvoeding. Alles staat uitgelegd in de beschrijving van het product op t potje en op de site.