9 Reacties

6 jaar geleden

Bij mij helpt het heel erg als mijn man mijn schenen en kuiten even masseert voor het slapen gaan :)

6 jaar geleden

Helaas wil hij dat nu niet doen omdat hij er over 3 uurtjes weer uit moet hahah. Maar wellicht een optie om te bespreken voor in het weekend Dankje wel

6 jaar geleden

hier helaas hetzelfde probleem... al vanaf week 20 last van...en nu 35 weken zwanger.... snap je helemaal... heb totaal geen nachtrust.... wat ze meestal wel adviseren is om extra magnesium te slikken.. heb dat eerste paar weken gedaan en ging g0ed.. maar daarna leek het niet meer te helpen.... ben over gegaan naar metarelax zakjes.... helaas werken die bij mij ook maar even...en word ik snachts weer wakker door de rusteloze benen.... stap snachts dan maar weer onder een lekker warme douche... en dan kan ik in ieder geval weer even slapen.... misschien werkt het voor jou ook wel... in ieder geval een lekker warme douche helpt wel even om je in slaap.te komen... en zou morge dan even naar de winkel gaan om magnesium te halen...😁 misschien heefr het bij jou meer effect dan bij mij... ik ben een echte pechvogel haha

6 jaar geleden

Heb er ook enorm last van gehad tijdens mijn zwangerschap. Bij mij hielp maar één ding, rondjes lopen door de woonkamer. Totdat ik er achter kwam dat ik een mega ijzertekort had en pillen kreeg voorgeschreven van mijn verloskundige. Werkten als een trein. Misschien helpt dat voor jou ook. Mijn moeder adviseerde ook om elke dag rondjes te draaien met je voeten - lopen werkte bij mij beter ivm het gewicht op de spieren tijdens het lopen. Sterkte!

6 jaar geleden

Ijzer te kort is het niet. Dat is gelukkig goed. Rondjes lopen werkt bij mij niet. En daarbij heb ik ook nog eens last van banden pijn dus dat is ook niet erg prettig. Ik douche elke avond voor dat ik naar bed ga en zet zelfs de warme douche op mn benen en mijn man masseert ze dan. Maar zelfs dat helpt niet. Ik heb vannacht maar 1 uurtje geslapen. En die nachten daar voor ook. Ik ben echt heel erg moe. Heb totaal geen energie meer.

6 jaar geleden

Ik denk dat je magnesium nodig hebt. Heb je een bad? Koop magnesium voor in bad. Zo niet, dan magnesium spray van Holland en Barret. Echt heel goed spul en goed geconcentreerd.

6 jaar geleden

Ik denk dat je magnesium nodig hebt. Heb je een bad? Koop magnesium voor in ...
Ok Dankje ik ga eens kijken

6 jaar geleden

Magnesium olie op je benen smeren, dat werkt hier altijd erg goed!

6 jaar geleden

Ik gebruik een foam roller. Hier mee masseer je kuit spieren. Het werkt bij mij!