3 Reacties

4 jaar geleden

Helaas een gekke kronkel van moeder natuur dat aanstaande moeders de laatste weken voor de bevalling doorgaans juist slecht gaan slapen om al voorbereid te zijn op de gebroken nachten na de bevalling.. dus stel je vooral niet in op nu nog even bijslapen馃馃槄 Ik zou paracetamol nemen als je wakker wordt van de rugpijn. Een warme kruik werkt hier ook beter dan een pittenzak, dus da's misschien ook nog een optie. En voor je gaat slapen warm douchen ontspant de spieren wat..

4 jaar geleden

Heb je al geprobeerd om op je rug te slapen met je benen op een hoger kussen en eventueel een beetje naar buiten gevallen.. alsof je op de grond zou liggen met je benen op de bank.. maar dan in bed en niet zo hoog haha. Hoop dat je het snapt鈽橈笍

4 jaar geleden

Wat bij mij redelijk helpt is een kussentje/voedingskussen onder m'n buik en borsten als ik op m'n zij lig, maar ook een kussentje tegen m'n rug aan. misschien helpt dat je.