Vraagje!
Ik ben pas 5 weken, nog geen echo gehad dus geen precieze telling. Heb sinds een paar dagen gekke, geen pijnlijke, schokjes in mijn buik. Het voelt alsof ik zenuwachtig ben of gespannen ben terwijl ik dat niet ben. Voel het vooral ook wanneer ik lig of ontspan.
Het is er ook niet de hele tijd maar het komt dus echt als schokjes op, soort vlinders in de buik maar dan anders haha.
Herkenbaar voor iemand? Het is mijn eerste dus vind het allemaal erg spannend. 🍀
Ja herken het wel van m'n vorige zwangerschap! Ik voelde het constant en ik denk tot een week of 7 a 8. Ik merkte gewoon heel erg dat ik zwanger was ook daardoor. Verloskundige zei dat het waarschijnlijk komt doordat je baarmoeder direct al begint op te rekken door het vullen met vruchtwater.
Ja ik herken het wel. Ik linkte het een beetje aan onrustige darmen die opeens wat meer in de verdrukking komen door een groeiende baarmoeder. Maar voel ook wel eens mijn hartslag in m'n onderbuik, door de goede doorbloeding denk ik?