53 Reacties

6 jaar geleden

Ik zou zelf voor Lea gaan. Spreekt mij persoonlijk het meeste aan. Vind hem wat stoerder ogen. Kort en krachtig.

6 jaar geleden

Leyah

6 jaar geleden

Leia vind ik mooier!

6 jaar geleden

Die doet niet mee hihi (Lea)

VRIEND

6 jaar geleden

Lea vind ik het mooiste🙈 Sorry dat helpt je waarschijnlijk helemaal niet 🥺🙈

6 jaar geleden

Reactie op ieveaaenaa

Ik zou zelf voor Lea gaan. Spreekt mij persoonlijk het meeste aan. Vind hem ...
Lea doet niet mee 😉

6 jaar geleden

Leia vind ik het mooist

6 jaar geleden

Ik vind zelf Leia mooier, maar ik denk dat Leyah door anderen eerder goed wordt uitgesproken. Bij Leia heb je kans dat ze het uitspreken als Lei-Ja.

6 jaar geleden

Leia

6 jaar geleden

Ik zou kiezen voor Lea, als je het zo uit wilt spreken. Leia is voor mij Lei-ja. Leyah wordt misschien wel sneller goed uitgesproken, maar vind ik een wat vergezochte spelling.

6 jaar geleden

Reactie op Meringue04

Ik zou kiezen voor Lea, als je het zo uit wilt spreken. Leia is voor mij Le ...
Begrijp je beredenatie, maar om Lea ook als Lea te schrijven vinden we te Hollands. Onze dochter is half surinaams en vinden dan de schrijfwijzen Leia en Leyah net iets internationaler en passender. Al is Lea ook een internationale naam, maar op zijn "buitenlands", engels/Amerikaans wordt die naam uitgesproken als Lie-jaa en dat vinden we niet mooi klinken. Het zijn engels/Amerikaanse namen.

6 jaar geleden

Dit hebben wij ook een hele lange tijd gehad! Ik zou gaan voor leyah( is toevallig ook nog eens de afkorting van onze naam haha!)

6 jaar geleden

Mooie naam. Ik vind Leia mooier, maar dan zal je kind altijd geassocieerd worden met princess Leia uit Star Wars... daar moeten jullie moeten nog even goed bij stil staan of dat een probleem is of niet. En wat vind je van Leah met de h er achter?

6 jaar geleden

Ik vind Leyah heel mooi! Ben zelf fan van namen met een y. En ik denk dat dan meer de le-a klank naar voren komt.

6 jaar geleden

Ik zou voor leyah gaan gaat meer als Lea uitgesproken worden als Leia dat eerder als lei-ja uitgesproken wordt. En ik vind leyah ook een leukere schrijfwijze, is toch wat specialer

6 jaar geleden

Leyah

6 jaar geleden

Reactie op JMFS

Dit hebben wij ook een hele lange tijd gehad! Ik zou gaan voor leyah( is to ...
Hihi dan denk ik dat ik jullie naam weet😉

6 jaar geleden

Leyah

6 jaar geleden

Reactie op Astridrdam

Hihi dan denk ik dat ik jullie naam weet😉
Hihi🥰🥰

6 jaar geleden

Leyah vind ik mooier vanwege de y en de h. Ik heb voor mijn dochter ook een naam met de y erin gekozen omdat ik het een mooie letter vind en de letter zelf ook in mijn naam heb. En op mijn lijstje had ik veel namen met de y en h erin. O en Leia las ik als Lei-ja dus ik ging al meteen de fout in..