16 Reacties
4 jaar geleden
Reactie op Inndraaa
Mijn zus is er twee keer bevallen, heel goed verlopen. Geen idee welke gyna ...
Klinkt al goed gelukkig! Ik ben benieuwd. Ik loop er pas dus er is nog niet veel gebeurd. Ik hoop echt dat ik een goede ervaring ga hebben daar. Soms hoor je bevallingsverhalen over ziekenhuizen en hoe ze je behandelen dat je echt schrik krijgt.
4 jaar geleden
Reactie op Eendje32
Dat is al een geruststelling. Ook de service? Wordt er echt voor je gezorgd ...
Je bedoelt de service op de materniteit? Want ik had/heb mijn consultaties steeds op de privéconsultatie (waar ook Dr. Kathleen Aerts werkt waar Sozzitch hieronder over spreekt) en daar loopt alles prima.
Over de materniteit was ik ook heel erg tevreden. Mijn bevallingen zijn steeds geplande keizersnedes (bekken te smal) dus over natuurlijk bevallen kan ik niets vertellen, maar de keizersnede verliep vorige keer prima naar wens. Op de materniteit waren alle verpleegkundigen super lief. Soms was het wel lang wachten als je op de bel drukte, maar daarna werd ik steeds goed geholpen en namen ze ook steeds veel tijd voor mij. Dan wacht ik liever lang op goede hulp, dan dat er meteen iemand komt doe slecht helpt of weinig tijd neemt 🤷🏼♀️.
4 jaar geleden
Ben door mijn gynaecoloog eenmalig doorgestuurd naar sint Augustinus voor een second opinie voor de 20 weken echo. Was bij Ben Debecker denk ik. Hij nam echt zijn tijd om alles goed te bekijken, mag ik echt niks over zeggen. Maar vond hem echt niet vriendelijk en duidelijk. Ik kwam huilend buiten omdat ik nu niet wist of alles goed was of niet. Hij had me zo onzeker gemaakt voor niks.. Vond het geen aangename ervaring. Ondertussen een kerngezond meisje van 15 weken bij ons 💕
4 jaar geleden
Intussen voor de tweede keer daar bevallen en opnieuw een heel fijne ervaring aan overgehouden!
Ik had uiteindelijk een spoedkeizersnede want mijn kleine meid besloot voor de geplande datum te komen, en ik had in die periode net corona 🤦🏼♀️ ik moest dus in isolatie op materniteit, maar ook dan waren ze (op één vroedvrouw tijdens één shift na) allemaal super lief. Toen ze zeiden 'mevrouw, corona of niet, we gaan u hier in de watten leggen', ben ik echt beginnen janken van ontlading zo lief!
4 jaar geleden
Reactie op Doriane
Intussen voor de tweede keer daar bevallen en opnieuw een heel fijne ervari ...
Oh wat erg voor je! Maar is alles goed gegaan? Ik hoop dat jullie het goed stellen!
En wat geruststellend om te horen dat ze jou toch goed opvangen.
Voor mij is het ook bijna zover. 1 e keer dus ook echt spannend…
4 jaar geleden
Fijn dit te lezen! Ik ben zelf oorspronkelijk van de kust, maar mijn man is van Antwerpen en op zijn aanraden heb ik me ook aangemeld bij Sint Augustinus. Volgende week mag ik een eerste keer gaan, bij gynaecoloog Croix, dan ben ik (hopelijk) 10 weken zwanger 🤞tot nu toe niet veel goede medisch-gerelateerde ervaringen in het Antwerpse, maar jullie bovenstaande reacties geven me wel hoop ☺️














