46 Reacties

vorig jaar
Ik ben 27 maart op deze manier bevallen. Ik kreeg om de 3 uur vaginaal tabletten ingebracht om weeen op te wekken. Pas na 2 giften begonnen de weeen op gang te komen. Helaas duurde het bij mij een dag voordat ik beviel. Ik heb er bewust voor gekozen tijdig een ruggenprik te nemen voor de pijn. Het is al enorm pijnlijk om te bevallen van een stil geboren kindje, dan de lichamelijke pijn maar beperken. Ik moest na de bevalling nog wel onder narcose de placenta laten verwijderen omdat deze niet losliet. Dit gebeurt vaker, maar dan ben je dus wel even 'weg'. Veel sterkte. Mocht je verder nog vragen hebben laat het me weten.

vorig jaar
Reactie op Ihethh
Ik ben 27 maart op deze manier bevallen. Ik kreeg om de 3 uur vaginaal tabl ...
Wat erg.. heel erg veel sterkte! Bedankt voor je openheid.. ze gaven inderdaad aan dat pijnbestrijding een optie is, maar ik kan me er geen voorstelling bij maken maar misschien vooral omdat ik me erg in de war voel
Ze gaven me een beetje het idee dat omdat ik al vaker bevallen ben ze er van uitgaan dat het zo gebeurd is (hoefde niet maar verwachting is er wel) en ik vraag me dus heel erg af of dat wel zo is aangezien dit een hele andere situatie is

vorig jaar
Reactie op Michelle Doula Ummi
Wat erg.. heel erg veel sterkte! Bedankt voor je openheid.. ze gaven inderd ...
Feitelijk gezien is je lichaam nog niet klaar om te bevallen.... maar wellicht als eerdere bevallingen soepel zijn verlopen dat je lichaam nu ook 'weet wat het moet doen' ondanks dat het kindje 'nog niet af is'. Het heeft mij veel geholpen om mijn twijfels/angsten te bespreken met de artsen en verpleegkundige. Ze hebben veel ervaring in deze situaties en kunnen je er doorheen helpen.

vorig jaar
Reactie op Ihethh
Feitelijk gezien is je lichaam nog niet klaar om te bevallen.... maar welli ...
Ja dat ga ik maar doen inderdaad, dankjewel voor je openheid 🤍

vorig jaar
Ons kindje overleed bij 30 weken tijdens de (veel te vroege) bevalling.
Ik kan je dus niet vertellen hoe het is om ingeleid te worden.
Maar ik raad je wel echt enorm hard aan om foto’s te laten maken door Stichting Still.
Al wil je de foto’s nu misschien niet, later misschien wel. Je hebt maar 1 kans..
Ook de water methode is een hele mooie methode waarbij je kindje heel mooi zal blijven. Misschien kan je kijken of je dat wat vind.
Heel veel sterkte!

vorig jaar
Reactie op Doperwt
Ons kindje overleed bij 30 weken tijdens de (veel te vroege) bevalling.
Ik ...
Heel veel sterkte dankjewel voor je openheid 🤍

vorig jaar
Andere situatie, want mijn kindje leefde nog tijdens de bevalling, maar probeer je eraan over te geven. Ik werkte de bevalling mentaal heel erg tegen en dat heeft voor een hel van een bevalling en een trauma gezorgd. Lichamelijk werkt het zeker in je voordeel dat je al vaker bevallen bent, maar mentaal zal het een heel ander geval zijn. Probeer jezelf niet tegen te werken.
Hoe verdrietig ook, je gaat wel je mooie kindje in de armen sluiten.. Hopelijk kun je vanuit dat kleine lichtpuntje een klein beetje 'ontspannen' bevallen (sorry voor de woordkeuze, ik weet even niet hoe ik het beter moet omschrijven). Sowieso zijn alle woorden ruk nu, ik kan je alleen heel veel sterkte wensen 🤍

vorig jaar
Reactie op Snorri
Andere situatie, want mijn kindje leefde nog tijdens de bevalling, maar pro ...
Heel veel sterkte 🤍 nee ik begrijp heel goed wat je bedoelt, heel erg bedankt voor de tip.. bedankt voor je openheid 🤍

vorig jaar
Vreselijk! Heel veel sterkte! 🩵🩵🩵
Ik ben 3 jaar geleden met 14 weken bevallen. Ons zoontje had trisomie 18. Bij mij was 1 gift van de vaginale tabletten al voldoende om hem geboren te laten worden, ik had wat menstruatiekrampen. Gelukkig kwam de placenta ook vanzelf. Bij mij verliep het dus erg soepel, de verpleegkundige gaf ook aan dat het meestal langer duurt.
Wij wisten niet goed wat ons te wachten stond en waren dus niet zo goed voorbereid. Achteraf gezien had ik graag zelf een mooi mandje en kleedje voor ons zoontje mee willen nemen. Gelukkig had het ziekenhuis ook wel wat voor ons, maar dat was niet wat ik zelf mooi vond. We hadden ook geen naam voor hem, dat vind ik nu wel eens jammer. Dat zijn dingen die ik je als tip wil meegeven om over na te denken.
Ik vond het ook fijn om nadien nog meerdere gesprekken te hebben met de maatschappelijk werker van het ziekenhuis. Zij begreep echt precies waar we doorheen gingen. Ze heeft ons echt super goed geholpen ❤️