7 Reacties
2 jaar geleden
Globus! Meestal gaat het vanzelf weer weg, je spieren zijn teveel aangespannen in rust. Met eten en drinken ontspannen ze en is het even weg.
Blijf je dit gevoel nu langdurig houden zou ik eerst (stille) reflux laten uitsluiten en als dat het niet is zou ik contact opnemen met een logopedist gespecialiseerd in larynxmanipulatie.
2 jaar geleden
Reactie op Logootje
Globus! Meestal gaat het vanzelf weer weg, je spieren zijn teveel aangespan ...
dit wilde ik ook ongeveer typen. zoek maar eens op globus gevoel. en des te meer je erop let des te erger het wordt (je spant dan onbewust spieren aan).
kan eventueel ook nog van maagzuur zijn. Of idd amandelsteentje kan ook zo voelen al zit het dan aan 1 kant vaak.
2 jaar geleden
Reactie op Mirthe0219
dit wilde ik ook ongeveer typen. zoek maar eens op globus gevoel. en des te ...
Heb het idd even opgezocht!
Ik heb al omeprazol voor maagzuur. Het kwam niet in m’n mond het maagzuur, maar had een drukkend/brandend gevoel.
De symptomen voor amandelsteentjes heb ik niet. Behalve dat het wel duidelijk rechts zit.
Zal denk ik toch misschien met het maagzuur te maken hebben.
2 jaar geleden
Reactie op Woodyyyy
Heb het idd even opgezocht!
Ik heb al omeprazol voor maagzuur. Het kwam nie ...
Amandelstenen kun je zien zitten. Ik heb ze heel vaak maar ook echt geen symptomen anders dan dat ik het voel zitten achter in mijn keel. Misschien tmi maar als je ze wel hebt kun je ze “uitknijpen” als een soort pukkel 😵💫














