20 Reacties
2 jaar geleden
Oh nooit over nagedacht! Aantal keer gegeten in de zwangerschap en een kerngezonde dochter gekregen 馃槄
2 jaar geleden
Joh, niet zo druk maken over dit soort dingen.... je zal wel vaker wat gaan eten dat niet mag volgens de boekjes
2 jaar geleden
Wist niet eens dat dit niet mocht. Eet het geregeld dus in mijn zwangerschap ook gewoon gegeten.
2 jaar geleden
Ik eet dat niet omdat ik het vies vindt, maar anders zou ik het gewoon eten ja
2 jaar geleden
Reactie op layla223
Beter is het om eerst te wassen lijkt mij鈥k doe dat wel altijd.
Maar ook a ...
Ja dat dus t voelt voor mij dus ook niet helemaal goed maar t stelt me wel gerust dat veel dames het doen en er niks aan over houden, dan zijn de regels van het Voedingscentrum misschien wat streng gelukkig馃槄
2 jaar geleden
Zo鈥檔 kant en klare zak is van tevoren gewassen toch ook al staat het er niet zo expliciet op, net als zakken sla? Als je een echte krop verse rauwe andijvie in de stamppot had gehad zonder te wassen, had je wel lopen knarsetanden van het zand haha.
Ik heb nog nooit zo鈥檔 kant en klare zak van tevoren gewassen, en ik koop juist die zakken zodat ik dus niet zand eet/uit gemakzucht.
Dus zal wel meevallen, geen zorgen!
2 jaar geleden
Ik heb hier ook nooit op gelet en was vrij streng. Vind de NL richtlijnen echt heel strikt en bijna niet te doen. Geeft vooral veel stress
2 jaar geleden
Reactie op Mollie2021
Ik heb hier ook nooit op gelet en was vrij streng. Vind de NL richtlijnen e ...
Ook om een reden natuurlijk, je zou je kind er maar door verliezen. Dat gebeurt namelijk














