12 Reacties

5 jaar geleden

Ah bah wat een naar gevoel! Ik heb het ook. Deze ochtend ontdekt dat ik zwanger ben. Heb al sinds de innesteling veel kramp in mijn onderbuik. Ook stekend gevoel. Voelt heel opgeblazen en vol in mijn onderbuik. Nooit bloed of verkleurde afscheiding gehad. Heb wel het idee dat het zowel darmen als baarmoeder zij . Ze wisselen elkaar af. Maar is dit normaal?

5 jaar geleden

Hoi, als eerste van harte gefeliciteerd! ik ben nu 29 weken zwanger maar ik weet nog heel goed dat ik in het begin ook echt van die menstruatie achtige krampen had en ook icm darmkrampen. Mijn buik was ook ontzettend gezwollen door mijn opgezette darmen (is normaal dat van je darmen, ik dacht wat gaat dat snel dat groeien van mijn buik 😂 maar dat ging juist weg waardoor ik eerst een plattere buik kreeg alvorens een bolle buik te krijgen). Mijn verloskundige gaf aan dat die steken erbij horen. Het is bij mij op n gegeven moment gestopt, had daar alleen de eerste weken last van. Ik denk niet dat je je druk hoeft te maken :) maar als je twijfelt altijd contact opnemen met de verloskundige.

5 jaar geleden

Reactie op zyzz

Hoi, als eerste van harte gefeliciteerd! ik ben nu 29 weken zwanger maar ik ...
Ahh super bedankt voor je reactie !!! ♥️

5 jaar geleden

Reactie op LiseloreV

Ah bah wat een naar gevoel! Ik heb het ook. Deze ochtend ontdekt dat ik zwa ...
Ik heb dit nu dus ook.. gaat van alles door me hoofd. Nog last?

5 jaar geleden

Reactie op Christmas91

Ik heb dit nu dus ook.. gaat van alles door me hoofd. Nog last?
Neee ! Mijn pijn is zo goed als weg, maar is wel over gegaan op misselijk zijn 😂. Hoe is het met jou?

5 jaar geleden

Reactie op irinaperee

Neee ! Mijn pijn is zo goed als weg, maar is wel over gegaan op misselijk z ...
Beetje zeurende steken, moet zeggen dat als ik een poepje laat het weg ept haha dus ik denk iets met darmen. Ben dus ook goed winderig!

5 jaar geleden

Reactie op Christmas91

Beetje zeurende steken, moet zeggen dat als ik een poepje laat het weg ept ...
Precies het zelfde 😂. Als ik steken begin te krijgen ga ik gelijk naar de wc voor een poepje en dan is het ook klaar haha. Hoe ver ben je ?

5 jaar geleden

Reactie op irinaperee

Precies het zelfde 😂. Als ik steken begin te krijgen ga ik gelijk naar de ...
Gister en eergisteren een hele lichte test zit nog 2 dagen voor me NOD. Hopelijk blijft het goed zitten. Maar wel al echt klachten, misselijk in de ochtend.. winderig en trek in zout.. Maggie over me aardappels heen gedaan 🤣 Je had dat gezicht van me man moeten zien. Maar zo het was echt heeeeel lekker.

5 jaar geleden

Ik denk dat dat bij iedereen anders is.. de eerste x dat ik zwanger was had ik vaak last van menstruatiekrampen dit is een miskraam geworden met 9weken.. monenteel 27 weken zwanger maar nooit krampen oid gehad🤷‍♀️

5 jaar geleden

Reactie op Christmas91

Gister en eergisteren een hele lichte test zit nog 2 dagen voor me NOD. Hop ...
Hahaha ik heb ook zin in de gekste dingen 😂. Aankomende dinsdag eerste echo. Ben dan 6 weken en 2 dagen. Ik had op 2 dagen voor NOD een zeer duidelijke test 😍

5 jaar geleden

Reactie op eyis

Ik denk dat dat bij iedereen anders is.. de eerste x dat ik zwanger was had ...
Och nee .. dit maakt me zo bang 🙈. Ik heb gelukkig nu niet vaak meer krampen. Hier en daar af en toe een flinke steek. Moet dan vaak even naar de wc en dan is het ook goed. Hoop dat alles goed gaat 🥺💕

5 jaar geleden

Ik word nu weer bijvoorbeeld weer wakker met stekende buikpijn alsof ik ongesteld ben. Heeeel vervelend en pijnlijk 😩. Hopen dat het snel weg trekt ...