Meisjesnaam Suze of Suus?
Uiteraard onze eigen keuze, maar hebben nog een lichte twijfel.
Suze vinden we liever en completer klinken, maar hebben ook het gevoel dat dit al gauw afgekort wordt naar Suus. Om die reden denken wij: waarom dan niet direct Suus? Wat overigens naar onze mening stoer en krachtig klinkt. En ook dat vinden we iets leuks hebben.
Ben benieuwd!
Ik vind Suze net wat leuker. Ook zoals je zegt komt het wat completer over. Maar Suus kan ook zeker wel. Erg moeilijk kiezen vooral als het beide zoveel op elkaar lijkt. Heel veel suc6 iedergeval.
Tip;
Mischien met beide namen een proefdruk van een geboorte kaartje maken. Als ze dan binnenkomen en je hebt ze echt voor je kan het best zijn dat je bij 1 het gevoel hebt dit is het.
Ik heet zelf Suze en ben heel erg blij met mijn naam 🙂. Mensen (eigenlijk alleen intimi) noemen mij idd Suus, leuk om deze naam er eigenlijk ook een beetje bij te hebben. Suze voelt voor mij wat bijzonderder, daar waar Suus mss wat meer een trendnaam van nu is. Maar wat jullie ook kiezen, beide goed en leuk!!
Suze 🤗
Als ik denk aan een volwassene dan denk ik bij Suus dat het een afkorting is, terwijl Suze wel volledig klinkt. En het heeft ook wel wat speciaals dat alleen mensen dichtbij eventueel Suus als afkorting gebruiken..
Ik zou zelf liever een 'complete' naam geven officieel op papier en dan zal er vast een afkorting als Suus van komen in jullie geval maar ik zou de 'hele' naam op papier zetten