13 Reacties

5 jaar geleden

Welke antibiotica krijg je dan?

5 jaar geleden

Reactie op Alleenmaarliefde

Welke antibiotica krijg je dan?
Nog geen idee, ik kan ze over een uurtje ophalen bij de apotheek

5 jaar geleden

Ik heb wel eens antibiotica gehad voor een zware oorontsteking tijdens de zwangerschap. Als het nodig is en hij mag tijdens de zwangerschap gebruikt worden, waarom niet... mijn dochter is ruim 11 en kern gezond

5 jaar geleden

Een teek is in het begin toch heel klein? Zo klein dat je hem niet ziet... hij groeit met de dag. Ik denk dat je er goed aan hebt gedaan. Daarnaast zijn er verschillende soorten antibiotica, de een is schadelijker dan de ander. Misschien dat je je daar nog in kan verdiepen. Sterkte!馃崁

5 jaar geleden

Reactie op TamaRaW

Nog geen idee, ik kan ze over een uurtje ophalen bij de apotheek
Zou zeker even navragen wat de gevolgen zijn voor zwangerschap. Bepaalde antibiotica zijn redelijk veilig zoals amoxicilline. En andere moet je absoluut niet gebruiken, zoals doxycycline.. Je kan het opzoeken bij farmaceutischcompas.nl of je medicijn ok茅 is bij een zwangerschap of niet.

5 jaar geleden

Reactie op steffm

Ik heb wel eens antibiotica gehad voor een zware oorontsteking tijdens de z ...
Omdat je van sommige antibiotica aangeboren afwijkingen kan krijgen. En sommige zijn veilig. Even laten checken dus!

5 jaar geleden

Ikzelf heb de ziekte van lyme, doordat ze dit te laat hebben ontdekt kan ik er niet meer van genezen (ik heb waarschijnlijk reeds jaren geleden besmette tekenbeet gehad) Ik nam voor de zwangerschap wel verschillende medicatie voor de symptomen te onderdrukken, maar moest hier tijdens de zwangerschap mee stoppen. Ik heb nog nooit gehoord dat ze dit preventief geven, je weet van de tekenbeet dus je kan je bloed wel laten testen lijkt me. Ik zou niet onnodig medicatie innemen. Uiteraard kan ik niet oordelen over de schadelijkheid van de antibiotica op jouw kindje. Maar ik zou dit voor jouw eigen gevoel wel zeker goed navragen! Ik hoop van harte dat het een onschadelijke tekenbeet was en je zorgeloos kan verder genieten van jouw zwangerschap!

5 jaar geleden

Waarschijnlijk ga je een doxy kuur krijgen , ben zelf apo ass. Ik zou eerder een antibiotica kuur nemen dan dat je niks doet. Deze antibiotica heeft verder geen nadelige effect op jou ongeboren kind

5 jaar geleden

Reactie op steef-25

Waarschijnlijk ga je een doxy kuur krijgen , ben zelf apo ass. Ik zou eerde ...
馃檲

5 jaar geleden

Dankjulliewel voor alle reacties <3 Net bij de apotheek geweest en heb Amoxicilline capsules Mylan gekregen, 500 mg. Heb het nogmaals aangegeven bij de apotheek en zij geven ook aan dat dit veilig is voor het kindje.

5 jaar geleden

Reactie op Alleenmaarliefde

Zou zeker even navragen wat de gevolgen zijn voor zwangerschap. Bepaalde an ...
Ben je zelf arts? Het klinkt of je er veel vanaf weet. Dankjewel voor je tips!!

5 jaar geleden

Reactie op TamaRaW

Ben je zelf arts? Het klinkt of je er veel vanaf weet. Dankjewel voor je ti ...
Nee mijn man is apotheker.. Die zei: geen doxy, had ik je nooit gegeven 馃檲

5 jaar geleden

Reactie op Alleenmaarliefde

Nee mijn man is apotheker.. Die zei: geen doxy, had ik je nooit gegeven 馃檲
Bedank je man ook maar hartelijk dan <3