4 Reacties

6 jaar geleden

Ik was ook n beetje misselijk, maar ik had vanaf toen ook last van maagzuur alleen nog niet zo heel erg dat ik het herkende. Toen het erger werd en ik een simpel maagtabletje nam, was ook m'n misselijkheid weer weg.

6 jaar geleden

Ik ben net nog niet in het 3e trimester maar vorige week ineens bijna elke dag gespuugd. Na een paar dagen kwam ik er achter dat het door water komt. Zodra ik thee of aanmaaklimonade drink is er niets aan de hand maar water alleen komt er direct uit. Heel raar 🤷🏻‍♀️

6 jaar geleden

Herkenbaar. Ben nu 32 weken en ook weer vaak misselijk. Ook mijn eetlust is weer weg net zoals in het eerste trimester.

6 jaar geleden

Ik merk ook dat mijn eetlust weer minder word. In de ochtend echt honger, maar naarmate het later word... steeds minder zin in eten. Zo'n misselijk gevoel.