10 Reacties

4 dagen geleden
Ik moest mij melden om half 12. Alles liep uit. Uiteindelijk pas tegen 3 uur op de OK. 15:24 is ons zoontje geboren.
Dus middag kan ook zeker nog.

4 dagen geleden
Ons meisje is in de ochtend geboren, moesten om 08:00 melden. Operatie stond gepland voor 09:40, rond 10:15 pas naar OK en 10:34 was ze geboren :).
Mijn gynaecoloog zei dat ze kiezen voor de ochtend omdat je nuchter moet blijven. En een zwangere vrouw mag je niet te lang nuchter laten zei hij 馃ぃ

4 dagen geleden
Ligt enorm aan de planning.
Heeft je gynaecoloog de hele dag OK, of slechts een dagdeel?
Hoe zijn de andere ingrepen gepland? Als dat bijv icm een andere operateur moet, be茂nvloed dat ook de planning
Welk protocol heeft jouw zkh bij keizersnedes? Willen ze je liefst al de dag erop naar huis hebben? Of pas na 2 nachten?
Zijn er meerdere keizersnedes die dag? En kan de verlosafdeling het aan als ze allemaal achter elkaar gaan, of hebben ze liever een andere ingreep tussendoor?
Allemaal dingen waardoor we er vanachter een scherm niks van kunnen zeggen.
In ons zkh keizersnedes het liefst in de ochtend, maar niet als eerste, en geen 2 of meer achter elkaar.

4 dagen geleden
Ik moest me melden om 9:00u en ze is uiteindelijk, na wat uitloop in de planning, geboren om 13:30u.

4 dagen geleden
Verschilt per ziekenhuis. Ik zou op maandag of vrijdag gepland worden. Werd vrijdag ivm 37 weken grens.
Maat werd een spoed op donderdag. Dus werd er tussen gepropt. Dubbel ok team nodig. Dus sorry voor de vertraagde operaties 馃槄
Ze kunnen nooit 100% exacte tijd geven, spoedgeval kan er altijd tussen komen