7 Reacties

4 jaar geleden

Oei, wel oppassen hoor. Sous vide is meestal 60 graden. Toxoplasmose gaat pas dood boven de 70 graden.

4 jaar geleden

Wel echt heerlijk idd

4 jaar geleden

Dan denk ik... dat kan je toch wel 9m missen? Ik ben zelfs gestopt met producten toen ik met de pil stopte... dat was in September 2018.... en maart 2020 zwanger geraakt. 1e kerstdag bevallen en 2e kerstdag heerlijk beef Wellington gegeten.

4 jaar geleden

Dan denk ik... dat kan je toch wel 9m missen? Ik ben zelfs gestopt met prod ...
Ja zo denk ik zelf wel, kan t best missen 🙂 maar t schijnt dus onder de juiste omstandigheden wel te kunnen, inderdaad goed opletten dat de juiste temperatuur wordt gebruikt

4 jaar geleden

Ik mis een heel goede kwaliteit sashimi heeel erg en er zijn een heleboel die zeggen dat goed vers best kan, maar ik wacht tot de kraam week. Als er wel iets mis gaat vergeef ik het mezelf nooit!

4 jaar geleden

Het Voedingscentrum zegt dat de bacteriën doodgaan als je vlees minimaal 48 uur in de vriezer legt https://mobiel.voedingscentrum.nl/encyclopedie/toxoplasmose.aspx

4 jaar geleden

Reactie op Tazza

Het Voedingscentrum zegt dat de bacteriën doodgaan als je vlees minimaal 48 ...
Sorry dit klopt niet. Toxoplasmose, een parasiet, gaat dood bij invriezen. Bacteriën zoals salmonella en listeria niet. Dus helaas, rauw vlees dat ingevroren is geweest is niet veilig!