16 Reacties
6 jaar geleden
Ik eet het gewoon. Maar niet elke dag... Kan wel zo een halve zak weg-eten hoor. Moet wel zeggen dat ik het in het 1e trimester niet heb gegeten omdat dat toch de periode is waarin de kleine alles aanmaakt enzo als 't goed is.
Bloeddruk is nog niet hoger geweest dan 120/68 (35 wk zwanger) dus ik maak me niet heel druk erom. Heb altijd wel al een lage bloeddruk gehad van mezelf dus mss heeft dat er ook mee te maken..
Maar bij twijfel zou ik het lekker laten!
6 jaar geleden
Ik begreep dat het eten van drop niet alleen bloeddrukverhogend kan werken maar dat er ook een stofje in zit die schadelijk kan zijn voor de baby.
6 jaar geleden
Ik begreep dat het eten van drop niet alleen bloeddrukverhogend kan werken ...
Wat voor stofje??
6 jaar geleden
Wat voor stofje??
Glycyrrhizine, het stofje dat ook voor de bloeddrukverhoging zou kunnen zorgen.
Maar ik begreep ook dat je er dan heel veel van moet eten hoor.
6 jaar geleden
Glycyrrhizine, het stofje dat ook voor de bloeddrukverhoging zou kunnen zor ...
Hmm. Nouja gelukkig eet ik het niet dagelijks 馃槀 Heb liever hamka's chips.
En baby doet 't al de hele zwangerschap goed dus hoop maar dat er echt niks mis is..
6 jaar geleden
Hmm. Nouja gelukkig eet ik het niet dagelijks 馃槀 Heb liever hamka's chips.
...
Als je geen kilo's op een dag eet, zal het vast wel meevallen. 馃槈
6 jaar geleden
Je kent toch wel die salmiak lollys van look o look? Daar zitten er 13 in, en had 2 zakken op binnen 3 dagen, en 2 dagen daarvoor nog 1 zak op, kindje is super gezond, niet zoveel op internet lezen
6 jaar geleden
Je kent toch wel die salmiak lollys van look o look? Daar zitten er 13 in, ...
馃槄馃槄 dan denk ik dat het niet echt een probleem zal zijn.. lekker eten duss. Bedankt voor je reactie!!
6 jaar geleden
Ik vreet ook alles wat los en vast zit,
Van drop kan ik oneindig door gaan haha.. zo erg maargoed. Als de bloeddruk nog goed is maak ik mij geen zorgen
6 jaar geleden
Ligt per persoon anders hoe snel je bloeddruk verhoogd (en hoehoog het er voor was). Maar als ik jou was zou ik er niet zo veel meer van eten. Het word wel afgeraden om het te eten door de verloskundige en gynacoloog.. mag wel weer een paar als je juist lage bloeddruk hebt en je voelt je flauwtjes.
6 jaar geleden
Reactie op melanie Way
Ligt per persoon anders hoe snel je bloeddruk verhoogd (en hoehoog het er v ...
Ik zal de zak maar niet in het zicht zetten voor eigen bestwil馃槀
6 jaar geleden
Ik zal de zak maar niet in het zicht zetten voor eigen bestwil馃槀
Ja idd ik had laatst zin in zuren matten... gehaald en alles opgegeten馃檲 dacht ook dit moet ik gewoon niet meer in huis nemen 馃槄
6 jaar geleden
Reactie op melanie Way
Ja idd ik had laatst zin in zuren matten... gehaald en alles opgegeten馃檲 da ...
Zure snoepjes in het algemeen 馃槏馃槏馃槏die zak kan niet niet lang in de kist liggen hoor. Dan zijn ze al op
6 jaar geleden
Ik heb een hele lage bloeddruk sinds ik zwanger ben.... dus mijn VK heeft aangeraden om juist zo nu en dan eens een dropje te eten, of wat bouillion te drinken.
6 jaar geleden
Reactie op melanie Way
Ja idd ik had laatst zin in zuren matten... gehaald en alles opgegeten馃檲 da ...
Nou ik ben ook echt een snoepkont hoor!! Vooral schepsnoep bij de Jamin of kruitvat 馃構














