Vind ik totaal niet moeilijk om uit te spreken! Juist eenvoudig, er is maar één manier om de naam uit te spreken, geen gedoe met waar de klemtoon ligt etc.
Voor Nederlandse mensen is het geen probleem. In het buitenland kan je soms wat aparte keelklanken verwachten maar dat is met zoveel namen zo. Ik zou je er geen zorgen om maken.
Ik vind het een prachtige naam, maar heb het even geprobeerd en ik vind het wel wat lastig. Ik heb vier varianten:
1. Mer pauze le
2. Merle met een bekakte Gooische R
3. Mergle (vieze keelklank ertussen)
4. Iets wat lijkt op Melle (omzeilen van het probleem)
Het rolt me niet makkelijk van de tong. Zo te lezen ligt dat echt aan mij en heeft verder niemand anders er last van, dus zou het zeker niet laten. Prachtige naam!
Ben ik de enige die hier in de naam "Murwl" leest? Een Amerikaanse jongensnaam dus. Ik zou er niet zijn opgekomen om het letterlijk als Merle uit te spreken. Wat ligt aan mij hoor, ik heb niets met Nederlandse namen 🤭