11 Reacties
3 jaar geleden
Ik heb tijdens de vitaliteitsecho ook een uitwendige echo gehad toen.
Goede ervaring mee gehad en het vruchtje was goed te zien
3 jaar geleden
Vaak beginnen ze uitwendig. Als ze niets zien of te onduidelijk dan doen ze inwendig.
De ene praktijk heeft betere apparatuur dan de ander en bij de ene vrouw is het uitwendig beter te zien dan bij de ander.
Ik heb met 7 weken uitwendig een hele duidelijke echo gehad. Duidelijk vruchtje en kloppend hartje. Maar ik bleek later al 7+2 te zijn. Er is altijd een kans dat je eisprong toch later was en je net 6 weken bent, dan kan er minder te zien zijn.Maar bereid je wel voor op een evt inwendige echo ook.
3 jaar geleden
Meting klopte niet helemaal, 3 dagen later bij de VK was het kindje op 7 weken geschat.
Je ziet een vruchtzakje, helemaal links groene lijn van boven na beneden is de 'baby' met een mooi kloppend hartje

3 jaar geleden
2x na een miskraam meteen weer zwanger geraakt. Heb nu een dochter van 1 en 29 zwanger van ons tweede meisje.
Een eerdere miskraam zegt niets over een volgende zwangerschap. Ik snap echt dat het heel spannend is 鉂わ笍 ik ga voor je duimen dat je een goeie echo te zien krijgt.
Bij mij was er altijd vanaf week 6 uitwendig een kloppend hartje te zien. Maar dat ligt aan je vetpercentage en aan hoe goed apparatuur van de verloskundige is. Een inwendige echo tot 10 weken is zeker niet gek.
Ik vroeg altijd of ze het eerst uitwendig wilde probeerde en dat als dat niet lukte dat ik dan akkoord was met inwendig.
3 jaar geleden
Reactie op Bibi92w
Dankjewel allemaal! Ik heb besloten het toch door te laten gaan. Dus ik ga ...
Spannend! Ik duim voor je mee. Hier na een MA ook een hele fijne en goede zwangerschap gehad. Nu een meisje van 7 maanden 馃グ
3 jaar geleden
Mijn vorige zwangerschap was een MA. Nu een jaar later, hebben we gisteren gisteren ook een kloppend hartje gezien bij de eerste echo op 7+3! Uitwendig was het perfect te zien, zorg vooral dat je een volle blaas hebt.
Dus het kan zeker! Elke zwangerschap is een nieuwe kans, en de kans dat het goed gaat is veel, veel groter dan niet.
Ik begrijp je heel goed, zelf werd ik gek van de doemscenario's in mijn hoofd. Maar weet dat de kansen in je voordeel liggen 馃尲
3 jaar geleden
Gefeliciteerd! Eerste zwangerschap hier was een MA. Inmiddels een gezonde dochter van 2,5 jaar en een zoon van bijna 7 maanden.
Ik herken je onzekerheid. Afleiding zoeken is inderdaad het beste wat je kan doen! Ik duim voor je.














