9 Reacties

vorige week

Groei in Purmerend is fijn en persoonlijk. Je hebt ook Zuxx maar die vond ik veel te groot en massaal

vorige week

Ik zit zelf bij verloskundige groei. Tot nu een fijne plek, voel me nooit bezwaard om te bellen of vragen te stellen. Las over Zuxx dat ze inderdaad minder persoonlijk zijn. Maar bij Zuxx heb je wel alles onder een dak. Ze bieden ook cursussen en workshops aan en kraamzorg + een kraamhotel in Hoorn. Voor kraamzorg ga ik naar Kidz kraamzorg, zij werken veel samen met Groei. Ik heb er nog geen ervaring mee, maar hoor veel positieve verhalen en een enkele negatieve. Ik heb ook veel positieve verhalen gehoord over de Kraamvogel. Als we een zzp-er hadden gekozen waren we voor Jose (nieuw kleintje) gegaan. Daar had ik een goed gevoel bij. Maar Yvonne (babys droom) en kraamzorg Jeanine zitten ook in Purmerend.

vorige week

Wat fijn, dank jullie wel! Ik zal Groei eens bellen of een keer een kennismakingsgesprek aanvragen. Mij spreekt een wat kleinschaligere praktijk ook meer aan. En de kraamzorg ga ik ook eens nader bekijken :) bedankt voor de tips

vorige week

Reactie op Kokos123

Wat fijn, dank jullie wel! Ik zal Groei eens bellen of een keer een kennism ...
Graag gedaan, Succes en een mooie zwangerschap gewenst. Ik was zeer tevreden over de kraamvogel voor kraamzorg

vorige week

Ik ben echt super blij met Zuxx

vorige week

Reactie op Optimist

Ik zit zelf bij verloskundige groei. Tot nu een fijne plek, voel me nooit b ...
Ik heb hele goede ervaringen gehad met groei en kidz. Ik had een geweldige kraamverzorgster (Hannah heette ze). Ik was er huiverig voor, maar de kalmte die zij met zich mee bracht was heerlijk.

vorige week

Hier ook fan van Groei, Zuxx vind ik heel onpersoonlijk. Ook tevreden over Kraamzorg Kidz, toevallig ook hele goede ervaring met Hannah.

vorige week

Hier tevreden met Zuxx, maar het is inderdaad wel groot en minder persoonlijk. Ik heb daar zelf geen last van gehad. Ik vond het heel fijn dat ze heel veel aanbieden zoals Kraamzorg.

vorige week

Ik zit bij zuxx in hoorn en hier is het juist klein en heel persoonlijk. Dacht dat die in Purmerend ook zo was.