5 Reacties

4 jaar geleden

Heleen Vaessen ! Super goed ervaringen mee gehad. Weet niet of ze omgeving Delft ook doet, maar Pijnacker / Nootdorp / Lansingerland wel. Fijne vrouw, lekker no nonsense en heeft mijn man ook altijd fijn te woord gestaan als hij vragen had.

4 jaar geleden

Zit in Delft bij delvi. Contact gaat allemaal goed. Je hebt alleen niet 1 vaste verloskundige, maar gewoon degene die op de dag van je afspraak werkt. Voordeel daarvan vind ik wel dat je ze allemaal al kent, als je er maar een hebt en je gaat bijv net bevallen als "jouw" verloskundige vakantie heeft dan krijg je gelijk een vreemde. Nu ken je ze eigenlijk allemaal al. Is voor ons ook eerste kindje en ik vond dat ze alles wel echt goed uitlegde en kan altijd bellen of contacten met vragen enzo

4 jaar geleden

Hi hi, Gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik zit bij verloskundige praktijk de Buitenwatersloot in Delft. Ik ben ontzettend tevreden, al vanaf het eerste telefoontje zijn ze super vriendelijk en voelde ik mij welkom. Bij klachten voel ik mij serieus genomen en gehoord. Eerder heb ik een bbz gehad waarin ze zo snel gehandeld hebben en wisten wat ze moesten doen, en daarna ook nog persoonlijke aandacht om mij op te zoeken en enkele weken later mij op te bellen om te vragen hoe het ging. Dit was voor mij ook de reden dat ik bij mijn nieuwe en huidige zwangerschap opnieuw daar heen ben gegaan. Succes met het maken van een keuze!

4 jaar geleden

Wij zaten bij Delvi in Delft. Leuk team met goede mix van een aantal ervaren dames en ene paar jongere dames. Het voordeel van dat je niet 1 vaste verloskundige hebt is dat je ze allemaal leert kennen. Uiteindelijk is de verloskundige die bij de bevalling is toch degene die dan dienst heeft. Dan is het wel handig als je ze allemaal al kent.

4 jaar geleden

Beide zwangerschappen bij de Buitenwatersloot gezeten! Erg tevreden over hun zorg. Zou ze bij iedereen aanraden :)