10 Reacties
5 jaar geleden
Nee elk kind heeft een eigen persoonlijkheid en daarnaast draag je eraan bij met de opvoeding hoe je kindje is. De stereotiepen die je vaak hoort komen vaak door de opvoeding. Let maar eens op als een jongen of een meisje valt wat er dan gebeurt. Bij het meisje springen we op nog voor er een traan is gevallen (en ja dan gaat het huilen) en bij een jongen besteden we er geen aandacht aan, want anders gaat hij huilen en nu speelt het gewoon door. In de buik zit er ook geen verschil tussen.
5 jaar geleden
Dit is afhankelijk van de persoonlijkheid van het kindje, niet van het geslacht.
5 jaar geleden
Hangt indd af van de persoonlijkheid van de kleine. Het is niet zo dat elk jongetje hetzelfde is, jij bent ook anders dan mij bijv.
5 jaar geleden
Reactie op lamyrahhh
Mijn dochter was een huilbaby en alles behalve makkelijk 😂
Nu krijgen we ...
Om je gerust te stellen..
Ik was ook een enorme huilbaby. Mijn ouders hadden zich al helemaal voorbereid op de 2de huilbaby, maar mijn zusje was compleet anders en heel rustig 😉
Er is dus hoop!














