Hallo allemaal, onze zoon heet Vince.
Nu zijn we op zoek naar een jongensnaam. Heel moeilijk vind ik. Onze meisjesnaam lag al vast. Jongensnaam komen we niet uit. We vinden Vik ook heel mooi. Alleen vind ik het te veel op elkaar lijken. Wat is jullie mening? Ik hoor me al roepen in de speeltuin ´Vince en Vik!´ 😅
Max vinden we ook wel leuk... Vince en Max.
Ik hoor het graag 😊. Dank u!
Zelf geen moeite met dezelfde voorletter.
Maar deze combinatie is voor mij beetje Jip en Janneke gevoel.
MAAR als dit de naam is dan is dat toch helemaal prima.
Alleen als ze klein zijn ze Vince en Vik. Hoevaak wordt je zelf als volwassen nog in 1 zin genoemd met je broers/zussen.
Ik zou ze denk ik niet samen doen. Omdat de namen best wel op elkaar lijken, ga je ze waarschijnlijk steeds door elkaar halen. En de omgeving ook. Max is ook echt een leuke naam, dus als je niet super verliefd bent op Vik, zou ik gaan voor Max.
Vince en max erg leuk samen. En Vic (leuke naam! Met c vind ik mooier) kan ook prima hoor. Kies gewoon de naam die jullie het leukst vinden. Je kunt t ook anders zien, namelijk juist leuk dat de namen enigzins op elkaar lijken, het zijn toch broers!
Gewoon ter info : ik ken een aantal kindjes die Vince heten - via school van z'n zoontje en in de vriendenkring. Die met broers heten
Vince en Lewis
Vince en Liam
Vince en Jack