34 Reacties

4 jaar geleden
Eh weet niets over aangepast recept, maar ik gebruik deze al meerdere maanden op aanraden van de diëtist die verbonden is aan onze fertiliteitskliniek. Heb echt 100%vertrouwen in haar advies.
Qua ervaring: ik ben niet een hele goede pillenslikker en het zijn best knotsen. Dus soms een beetje lastig weg te krijgen. Ze hebben ook best wel een scherpe "reformwinkel" lucht. Daar had ik een paar keer last van de ochtenden dat ik misselijk was 😅
De diëtist raadde me wel aan om aanvullend hierop ook nog visolie te nemen en had ook daarvoor een specifiek advies. Want in veel varianten visolie capsules zit niet de juiste verhouding of hoeveelheid die je wil.

4 jaar geleden
Reactie op Krakeling
Welke visolie gebruik je trouwens? De reformwinkel adviseerde mij deze spec ...

Mn dietiste raadde deze aan omdat er minimaal 450mg DHA per softgel in zit:
https://www.bonusan.com/nl/omega-3-msc-dha-forte.
Het gaat vooral om die DHA die in veel gels te laag is.
Wij bestelden supplementen bij een andere webwinkel en hebben deze gevonden die 500mg DHA heeft.


4 jaar geleden
Reactie op Krakeling
Welke visolie gebruik je trouwens? De reformwinkel adviseerde mij deze spec ...

Heb deze even opgezocht en die heeft ook 480DHA per softgel, dus dat is mooi.

4 jaar geleden
Ik heb deze tijdens de zwangerschap en nu nog gebruikt en daarbij deze visolie capsules


4 jaar geleden
Ik heb ze, slik ze inmiddels een jaar. Vindt ze prijzig, maar geeft ook een gerust gevoel dat het goed aangeschreven staat, ook vanwege folaat o.a. Inmiddels 13 weken in verwachting en maak het potje leeg. Nog geen idee of ik dan op goedkoper overstap of niet.
Slik trouwens ook dha, algenolie om de dag erbij

4 jaar geleden
Als je gevoelig bent voor misselijkheid en spugen, is deze vitamine niet handig. Het stinkt enorm en ik moest er nog meer van overgeven 😅