11 Reacties

6 jaar geleden

Bellen! Altijd bellen. Je weet het zelf beter 1 keer te veel dan te weinig. Hun staan daar om jou te helpen en ze willen jou helpen. Succes

6 jaar geleden

Absoluut bellen! Misschien zijn je vliezen gebroken en dat is erg vroeg nog. Meteen bellen en jou in de gaten of je krampen krijgt. Zoja neem de tijd op tussen het begin van de eerste kramp en het begin van de 2e kramp. Het zou ook kunnen dat het afscheiding is.. op het eind heb ik daar veel last van gehad, net water en erg veel was het ook. Veel succes!

6 jaar geleden

Bellen!! Voel je niet bezwaard hoor! Veel sterkte

6 jaar geleden

Heb gebeld en lig al vanaf vanmorgen aan de ctg. Baarmoedermond is 1/4 e verstreken.. Erg veel weeën activiteit en hartslag vd baby is constant tussen de 165 en 180, zelfs al een paar keer richting 200. Ben benieuwd..

6 jaar geleden

Heb gebeld en lig al vanaf vanmorgen aan de ctg. Baarmoedermond is 1/4 e ve ...
Jeetje hopelijk loopt alles goed af! Sterkte en succes!

6 jaar geleden

Heb gebeld en lig al vanaf vanmorgen aan de ctg. Baarmoedermond is 1/4 e ve ...
Goed dat je gebeld hebt. Nu ben je op de juiste plaats en kunnen ze jullie beide in de gaten houden. Heel veel succes en ik hoop dat jullie kindje nog even blijft zitten..

6 jaar geleden

Inmiddels al 3/4 verstreken baarmoedermond. Weeën blijven ook aanhouden. Moet voorlopig blijven 😕

6 jaar geleden

Inmiddels al 3/4 verstreken baarmoedermond. Weeën blijven ook aanhouden. Mo ...
Gaan ze er verder ook nog wat mee doen of niet?

6 jaar geleden

Gaan ze er verder ook nog wat mee doen of niet?
Vanmorgen weer inwendig onderzoek gehad, blijft hangen op 3/4 verstreken baarmoedermond. Baarmoeder lag nog goed naar achter dus ze verwacht niet dat ze vandaag komt. Eerder over een paar dagen of zelfs week(en). Mag nu thuis afwachten en als de weeën 4x binnen 10min komen ipv 2x dan moet ik direct komen. Spannend dus allemaal!

6 jaar geleden

Vanmorgen weer inwendig onderzoek gehad, blijft hangen op 3/4 verstreken ba ...
Maar rustig aan dan thuis! Succes ermee..

6 jaar geleden

🍀 veel succes!