10 Reacties
4 jaar geleden
Onze zoon wordt eind december verwacht, wij zijn voor een voetenzak gegaan van Jolein.
Ook met het idee om deze in de kinderwagen te gebruiken.
Maar het is onze eerste, ervaringen kan is dus niet met je delen.
4 jaar geleden
Bedankt voor de tips! Dekentjes heb ik idd, ik neem gewoon beide mee. Idd zal het aan de rug ook lekker warm voelen en ook mooi in de kinderwagen kunnen
4 jaar geleden
Mijn moeder had een dekentje gemaakt met aan de onderkant een omslag naar binnen, zodat daar de beentjes in konden. Wij hebben een maxicosi met 5 puntsgordel en kon geen voetenzak vinden met 5 gaten naar mijn smaak. Dit was een prima oplossing.
4 jaar geleden
Ik heb twee koeka-voetenzakken gekocht via Vinted, beide voor nog geen tientje. En veel dekentjes.
Nu kijken wat er in de praktijk het beste werkt. Die koeka-zakken hebben gaatjes voor de gordels, maar heb ze ook gekocht met oog op buiten wandelen.
Het worden winterkindjes en ze moeten zo snel mogelijk mee met de hond, dus ze moeten wel lekker warm blijven.
4 jaar geleden
Ik heb een Koeka voetenzak gekregen. Heerlijk dik en warm voor in de winter 🥰
4 jaar geleden
Wij zijn met de eerste gestart met dekentjes. Prima! Alleen zodra ze flink gaan spartelen met de beentjes schoppen ze deze vaak los. Later ook een voetenzak gekocht. Heel handig! Een lekkere warme van Dooky.
Nu voor de tweede ook een wikkeldoek van Jolein aangeschaft. Iets compacter lijkt mij.
Het is wel zo dat je in de praktijk een kindje maar even in de maxicosi mag vervoeren. Dus met echte kou enzo zou ik lekker zoveel mogelijk de kinderwagen gebruiken met dekentjes.
4 jaar geleden
Ik zou voor de voetenzak gaan. Lekker warm voor de winter en die kunnen ze er niet af schoppen of trekken.














