10 Reacties

4 jaar geleden

Wij zijn nu onze diepvriezer aan het 'leegmaken' door alle huidige restjes op te eten. Zo zit er niets dat er al te lang in zit. Binnen enkele weken begin ik met extra's maken, dubbele porties avondeten om dan de helft in te vriezen. Ik ga ook 'normale kost' invriezen zoals porties puree, spinaziepuree, gekookte bloemkool in saus, wokschotsels,.. dat er soms enkel een stuk vlees/vis/.. gebakken moet bij worden en de rest slechts ontdooien en opwarmen is

4 jaar geleden

Trouwens, voor hoeveel weken ongeveer gaan jullie voorbereiden?

4 jaar geleden

Mocht je borstvoeding willen gaan geven check dan even waar je kleintje krampjes van kan krijgen. Is anders zonde van het eten wat je hebt gemaakt 馃槉

4 jaar geleden

Verse soepen per portie inpakken. Diepvrieszakjes van ikea vind ik hier ideaal voor. Binnen 5 minuten van vriezer naar warm in je soepkop. Nasi heb ik standaard in de vriezer liggen nu nog. Ik ben ongeveer 1 maand voor de uitgerekende datum begonnen met vullen.

4 jaar geleden

Ovenschotel, quiche, videe

4 jaar geleden

Ik heb in de eerste weken van mijn verlof extra gekookt als we iets aten wat ik makkelijk kon invriezen en ook wat apart gekookt en wat gezonde tussendoortjes gebakken. Uiteindelijk hadden we voor 14 dagen eten in de vriezer. De kraamzorg was echter zo lief in de kraamweek voor ons te koken, dus de weken daarna hebben we het regelmatig makkelijk kunnen doen. Ik had uiteindelijk in de vriezer dingen zoals: - pastasaus - nasi met sat茅 - goed gevulde groentensoep - lasagne met veel groeten - grieks pannetje (recept met o.a. gehakt, kikkererwten, tomaten, feta wat je dan in een pitabroodje doet) - bananenbrood - dadel-havermout muffins Ook 1 lade gevuld met wat vlees, aardappelgarnituur, diepvries groenten etc zodat daar wat mee te maken viel. Succes met koken!

4 jaar geleden

Vorige zwangerschap niet gedaan. Nu ook niet van plan 馃し Mijn vriend en ik kookte elke avond samen de eerste weken.

4 jaar geleden

Niet van plan. Binnen mijn familie is het gebruikelijk dat familie voor je kookt tijdens de kraamdagen. Dus dat is heel fijn 馃槉.

4 jaar geleden

Niet gedaan en ook niet gemist. Ik wilde heel graag eten waar ik op dat moment zin in had. Bestelden we sushi, of we bakten een heerlijke biefstuk met haricots verts en frites uit de oven. Mijn vriend heeft elke dag gewoon gekookt. Wij hadden hier ook ruim de tijd voor haha! Of familie nam iets mee tijdens het kraambezoek. Een quiche om op te warmen, een lekkere couscous maaltijd of ze kookten bij ons terwijl ze de baby knuffelden 馃グ ik ga het bij de tweede niet anders doen!

4 jaar geleden

Hier zijn Indiase of Thaise curry altijd een succes