Hey iedereen,
Ik heb vandaag gevraagd aan mijn gynaecoloog of het nemen van “Vrouwenmantel thee” schadelijk is..
Hij zei dat het best kon na 38 weken, zolang er geen Chinese kruiden in zaten.
Nu lees ik op het internet continu dat je het niet mag innemen tijdens de zwanger.
Ik overweeg dit te doen omdat mijn baby volgens de gynaecoloog helemaal volgroeid is en nu al aan de grote kant (50 cm en 3,4 kg).
Iemand ervaring mee? Al gedaan? Of heeft iemand meer informatie?
Ben benieuwd!
Groetjes
Vanaf 37 weken wordt soms een homeopathisch middel voorgeschreven waar vrouwenblad in zit. In de verdunning 1 paracetamol in 100000 liter water (dus hoe dat dan nog iets doet?).
Vanaf dat moment mag je ook vrouwenmantelthee en frambozenbladthee.
Overleg dit wel altijd met de gynaecoloog of verloskundige en in geval van andere medicatie ook met de apotheek.
En de bevalling was wel in gang gezet door de thee?
Ik had gebroken vliezen en geen weeën. Later een infectie door verplichte inleiding. En toen een weeënstorm door de infectie. En een spoedkeizersnede vanwege de infectie.
De thee zou het verweken en verstrijken ten positieve beïnvloeden. Vandaar ook dat je eraf moet blijven de rest van de zwangerschap.