33 Reacties
6 jaar geleden
Reactie op Whitney86
Ik heb volgens mij gebeld en kreeg meteen een datum door.
En binnen hoe lang kon je dan terecht?
6 jaar geleden
Ik heb me via internet aangemeld voor twee weken later. Kreeg de volgende dag gelijk een mailtje met de tijd. Zal per gebied verschillen ;)
6 jaar geleden
Ik heb ruim van tevoren gebeld, met 15 weken, en kon kiezen tussen meerdere tijdstippen.
5 jaar geleden
Ik schop deze even omhoog zodat iedereen kan lezen, net een afspraak gemaakt voor 22 weken prik, ik ben bijna 15 weken maar krijg de prik pas bij 23 1/2 week,! Ik dacht ik ben vroeg maar als je nu al weet dat je wilt vaccineren, tipje van mij, maak dan alvast een afspraak! Dan weet je zeker dat je goed zit
5 jaar geleden
Reactie op Oort
Ik schop deze even omhoog zodat iedereen kan lezen, net een afspraak gemaak ...
Ze geven 'm sowieso pas na 22 weken he. Dus met 23 weken is toch niet zo heel gek? 🤷♀️
5 jaar geleden
Ik heb maandag online de prik aangevraagd. Ik kon verschillende locaties en tijden doorgeven (bijv; op donderdagochtend tussen 8 en 8.30 in het verzorgingstehuis). De uiteindelijke datum, plaats en tijd zou ik dan binnen enkele weken via de post doorkrijgen.
Woensdag (dus 2 dagen na aanvraag!) kreeg ik al een brief! En daar zat nota bene nog een feestdag tussen.
Ik was 23+5 bij de aanvraag en kan de prik halen bij 26+1.
Wat ik begreep kun je de prik tussen 22 en 37 weken halen. Prima dus wat mij betreft.
5 jaar geleden
Hier heb je elke dinsdag gewoon een inloop uur voor de prik...ze vragen wel te komen echt in de 22 ste week van je zwangerschap.Was zo gedaan dus hier.
5 jaar geleden
Ik had me aangemeld 1 week later werd ik gebeld en 4 weken later was er een plekje.














