33 Reacties

VRIEND

6 jaar geleden

Ik heb volgens mij gebeld en kreeg meteen een datum door.

6 jaar geleden

Ik heb vorige week gebeld en kon pas half juli terecht in mijn eigen woonplaats en begin juli in een omliggende gemeente.

6 jaar geleden

Reactie op Whitney86

Ik heb volgens mij gebeld en kreeg meteen een datum door.
En binnen hoe lang kon je dan terecht?

6 jaar geleden

Ik heb me via internet aangemeld voor twee weken later. Kreeg de volgende dag gelijk een mailtje met de tijd. Zal per gebied verschillen ;)

6 jaar geleden

Ik kan pas 8 juli terecht. Vorige week gebeld

VRIEND

6 jaar geleden

En binnen hoe lang kon je dan terecht?
Weet ik niet meer. Is al eventjes geleden.

6 jaar geleden

Ik kon tijdens de aanmelding aangeven vanaf wanneer ik 22 weken zou zijn.. dan komt het vanzelf goed. Het is belangrijk dat je tussen de 22 en 34 weken de prik krijgt dus alle tijd.

6 jaar geleden

Ik heb ruim van tevoren gebeld, met 15 weken, en kon kiezen tussen meerdere tijdstippen.

VRIEND

6 jaar geleden

Ik heb direct gebeld, ergens na de 20 weken echo. Met 22 dagen en een paar dagen de prik gehaald😊

6 jaar geleden

Ik heb gebeld. Ze zaten de eerste weken wel wat vol, maar als je flexibel bent is het geen probleem.

6 jaar geleden

Je hoeft niet per se naar de consultatie bureau die bij jou in de buurt is, je kan gewoon naar een andere. Ik zou rond bellen om te kijken waar je eerder kan. Bij mij in Rotterdam had ik ook zelfs geen afspraak nodig, kon ik gewoon meteen wk 22 tijdens de inloopuur naar toe.

6 jaar geleden

Ik heb toen met 22 weken gebeld en kon gelijk de week erna terecht.

5 jaar geleden

Ik schop deze even omhoog zodat iedereen kan lezen, net een afspraak gemaakt voor 22 weken prik, ik ben bijna 15 weken maar krijg de prik pas bij 23 1/2 week,! Ik dacht ik ben vroeg maar als je nu al weet dat je wilt vaccineren, tipje van mij, maak dan alvast een afspraak! Dan weet je zeker dat je goed zit

5 jaar geleden

Na de 20 weken echo afspraak gemaakt met 23 weken heb ik de spuit gehad 😊

5 jaar geleden

Reactie op Oort

Ik schop deze even omhoog zodat iedereen kan lezen, net een afspraak gemaak ...
Ze geven 'm sowieso pas na 22 weken he. Dus met 23 weken is toch niet zo heel gek? 🤷‍♀️

5 jaar geleden

Reactie op Huplakee88

Ze geven 'm sowieso pas na 22 weken he. Dus met 23 weken is toch niet zo he ...
Ik bedoelde alleen te zeggen dat ik nu nog optijd ben met aanmelden, als je later bent, is misschien minder plek

5 jaar geleden

Ik heb maandag online de prik aangevraagd. Ik kon verschillende locaties en tijden doorgeven (bijv; op donderdagochtend tussen 8 en 8.30 in het verzorgingstehuis). De uiteindelijke datum, plaats en tijd zou ik dan binnen enkele weken via de post doorkrijgen. Woensdag (dus 2 dagen na aanvraag!) kreeg ik al een brief! En daar zat nota bene nog een feestdag tussen. Ik was 23+5 bij de aanvraag en kan de prik halen bij 26+1. Wat ik begreep kun je de prik tussen 22 en 37 weken halen. Prima dus wat mij betreft.

5 jaar geleden

Bij ons (midden Nederland) is het echt heel druk dus gaat zeker 5 weken overheen voor je terecht kunt. Goed advies om niet te lang te wachten met bellen :) (online afspreken kon bij ons niet)

5 jaar geleden

Hier heb je elke dinsdag gewoon een inloop uur voor de prik...ze vragen wel te komen echt in de 22 ste week van je zwangerschap.Was zo gedaan dus hier.

5 jaar geleden

Ik had me aangemeld 1 week later werd ik gebeld en 4 weken later was er een plekje.