17 Reacties
6 jaar geleden
Ik gebruik vanaf het begin al Neutral. Zit niets in en is geschikt voor een hele gevoelige huid. Weet je zeker dat er geen reactie kan ontstaan vanwege het wasmiddel 😊
6 jaar geleden
Volgens mij wordt aangeraden gewoon je eigen wasmiddel te gebruiken. In elk geval geen wasverzachter
6 jaar geleden
Wij hebben Neutral gebruikt vanwege gevoelige huid. Zelf gebruiken we Robijn. Maar stel de baby kan er niet tegen... Dat wil ik de baby niet aan doen en dan moeten we alles opnieuw wassen. Zekere voor het onzekere 😊
6 jaar geleden
Wij gebruiken Persil sensitive, vanaf dag 1 en geen wasverzachter. Werkt hier perfect, ook voor de kleine wasjes en op 30°. (zoontje nu 6,5 maanden)
6 jaar geleden
Reactie op Jolande88
Ik lees overal geen wasverzachter, maar zou de wasverzachter van neutral we ...
Natuurazijn in het wasverzachter bakje, veel goedkoper en werkt prima 😊 dan maakt het ook bijna niet uit welke wasmiddel je gebruikt.
6 jaar geleden
Reactie op jennk
Ik zie dat veel mensen je als tip neutral geven omdat daar geen reactie van ...
Same here, overal jeuk van Neutral.. Ik gebruik al jaren Omo waspoeder en dat gaat heel goed, doe alleen door mijn beddengoed een heeeeel klein beetje Lenor wasverzachter maar voor de baby ga ik dat niet gebruiken.. Het is denk ik gewoon even zoeken maar als je ziet dat je baby jeuk/eczeem krijgt zou wasmiddel het eerste zijn wat ik zou gaan veranderen!














