5 Reacties
31 minuten geleden
Zou je eerder een advies van onbekenden aannemen dan je verloskundigen? 馃槄
Wat je verloskundige adviseert klinkt voor mij logisch en aannemelijk.
Een bevalling is helaas maakbaar, hoe geweldig zou dat zijn voor alle vrouwen dat we onze droombevallingen mogen hebben.
Met een inleiding weet je ook niet hoe het afloopt. Wat zorgprofessionals ook wel eens zeggen is dat bij elke ingreep de kans op een andere ingreep groter maakt bijvoorbeeld; inleiding met ruggenprik -> ontsluiting vordert niet, moeder krijgt koorts -> spoed keizersnee
Wacht af totdat je baby zelf komt. Je weet het nooit van tevoren en zo min mogelijk ingrijpen is groter kans dat je positief terug kijkt op je bevalling.
Mijn eerste bevalling was door medische redenen helaas een inleiding en wat een verschil was het toen ik bij mn tweede het natuurlijk kon afwachten. Met 6 cm ontsluiting kwam ik zonder pijn in het ziekenhuis en heb het ondanks de pijn erna als zeer positief ervaren. Je zal heus wel tijd hebben om nog een ruggenprik aan te vragen zelfs als je am bijvoorbeeld 6 cm ontsluiting hebt.
31 minuten geleden
Reactie op Oktoberbaby1
Zou je eerder een advies van onbekenden aannemen dan je verloskundigen? 馃槄
...
Niet maakbaar*
16 minuten geleden
Reactie op Oktoberbaby1
Zou je eerder een advies van onbekenden aannemen dan je verloskundigen? 馃槄
...
Ohw neehoor ik hoef geen advies in de zin van dat iemand het beter weet dan de verloskundige, mijn advies vraag was meer van wat kan ik het beste in dit situatie doen omdat ik geen doorverwijzing krijg.
Moet zeggen dat ze wel erbij hebben gezegd dat ik gelijk mag bellen met 2/3 cm ontsluiting ook na de ziekenhuis mag 馃槉
7 minuten geleden
Reactie op Pareltje12
Ohw neehoor ik hoef geen advies in de zin van dat iemand het beter weet dan ...
Ah sorry dan had in het verkeerd begrepen.
Ze doen het *Liever* niet, het staat je alsnog vrij om een doorverwijzing te vragen en in combinatie met je angststoornis lijkt me dat ze daarmee een reden hebben om je een doorverwijzing te geven.














