9 Reacties

3 jaar geleden

Jawel je hebt de hele dag je baby laten groeien 馃槏

3 jaar geleden

Hou dit gevoel vast en koester het 馃槄 je gaat hier nog jaren over nadenken en dit missen 馃槀馃槀

3 jaar geleden

Gewoon lekker genieten dan! Ik wou dat ik dan kon even hahahaha Mocht ik iets echt willen doen knal ik gewoon wat muziek aan pak een frisje of kopje koffie erbij, en relaxe!

3 jaar geleden

Wat Tessa al zegt: je bent de hele dag bezig geweest met een baby laten groeien. Dat kost heel veel energie. Mocht je nu toch iets willen doen om wat voldoening uit je dag te halen, dan zou je misschien vooraf een lijstje kunnen maken met dingen om te doen, en dan per dag 茅茅n of twee van die dingen oppakken. Als dat overweldigend voelt, het hoeft niet. Voor mezelf helpt het soms om mezelf te beloven dat ik het 5 minuten ga proberen. Daarna mag ik terug niks doen. Vaak ben ik dan eenmaal over de drempel en blijf ik langer bezig, soms stop ik inderdaad na 5 minuten.

3 jaar geleden

Reactie op Kleintje2023

Wat Tessa al zegt: je bent de hele dag bezig geweest met een baby laten gro ...
Oh! En die dingen om te doen hoeven niet allemaal moetjes te zijn om voldoening te geven. Even met een hobby bezig zijn geeft ook voldoening.

3 jaar geleden

Bij mij helpt muziek opzetten. En geen tijd hebben om me af te vragen of ik er geen zin in heb. En wel een lijstje te maken met dingen die ik wil bereiken, maar de lat niet te hoog leggen, dus niet teveel op het lijstje, morgen nieuwe dag, nieuw lijstje. Als ik er teveel opzet ben ik net een hert in de koplampen, ik weet niet welk klusje ik eerst moet oppakken, dus bevries ik. Maar ja, bij mij is het vooral een motivatieprobleem. Ik heb geen last van vermoeidheid of energie tekort.

3 jaar geleden

Ik heb voor mezelf een ritme gemaakt, ongeveer per uur 1 ding. Gewoon om wel bezig te blijven en niet de hele dag te netflixen of te hangen op de bank. Heb ook weinig concentratie en ben snel moe maar zo houd ik he vol..

3 jaar geleden

Wat bij mij werkt; - sochtends iets plannen, rond 9 of 10 uur, dan start je de dag nuttig en op tijd, geeft meteen een beter gevoel - daarna even een rustmomentje met lekker kop thee en gezonde snack. Pak pen en papier erbij en schrijf in volgorde van wat ik belangrijk vind 3 dingen op. Moet wel realistisch blijven qua tijd en energie, anders maar 1 of 2. Het idee is dat je nooit te veel op schrijft, zodat je je niet al down gaat voelen omdat die onhaalbare lijst niet afgewerkt is. - mezelf vertellen dat het op sommige dagen genoeg is om alleen de vaatwasser en wasmachine aan te zetten en te koken, en dat voelt dan ook als genoeg En je doet in principe alles wat je moet doen, als je goed voor jezelf zorgt!

3 jaar geleden

Ik zie dat je 6 weken zwanger bent! Het eerste trimester is zo heftig qua vermoeidheid. Ik kon ook echt helemaal niks. Een wasje doen was ik al trots op! En ben nu 28 weken zwanger en het hele huis is aangepakt 馃槀 de energie die ik heb sinds 20 weken is echt ongekend. Alle kozijnen, deuren, muren en plinten etc geverfd, hele huis opnieuw ingericht en gedecoreerd en alles aan het organizen, etc. Geen zorgen, komt straks echt goed!