12 Reacties
4 jaar geleden
Wij hebben een badje van Fischer price, het heeft verschillende 'hulpstukken' zoals een hangmatje voor de newborn. Ik vind het echt een super handig ding! https://www.kidinn.com/kinderwinkel/fisher-price-piraten-avontuur/138167830/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=13408569&country=bl&gclid=Cj0KCQiAqvaNBhDLARIsAH1Pq53HJS7NGAw0b-9NVahWt_zLfiM4V_rBX6OwneSPQx1u8qPlfjPHqAkaAnh-EALw_wcB&gclsrc=aw.ds
4 jaar geleden
Reactie op sofia86
Ik vond de tummy tub het allerhandigst en ga me deze weer aanschaffen voor ...
Deze treed ik bij! Ik kreeg een Tummy tub van een vriendin en die heeft een half jaar goed dienst gedaan. Nadien zijn wij overgestapt naar een basic badje+ standaard van bebe-jou (wij hebben geen groot bad). Je moet voor een stuk ook zien waar je thuis plaats voor hebt en, indien je een standaard moet gebruiken, hoe groot je zelf bent.
4 jaar geleden
Ik gebruik nu de Shnuggle en die is fijn totdat je baby langer is dan 65cm. Ik ga binnenkort over op de Stokke Flexi zoals op de screenshot en ik denk dat mn dochter daarvan gaat genieten
4 jaar geleden
Hier een luma adje. Max een week gebruikt. Ze ging vrij snel mee in ons bad of onder de douche
4 jaar geleden
Wij hebben deze! Hij lijkt erg fijn, kleine komt bijna dan ervaring pas. Vind het erg handig dat je hem inklapt. Erg handig met weg zetten.
4 jaar geleden
Reactie op Lindsay92
Wij hebben een badje van Fischer price, het heeft verschillende 'hulpstukke ...
Goede tip!
4 jaar geleden
Wij hadden die van Hema, gewoon lekker goedkoop. Wij hadden het vermoeden dat we niet lang het badje zouden gebruiken en dit vermoeden bleek juist. Een keer of 3 gebruikt, daarna altijd mee onder de douche.
4 jaar geleden
Wij hadden voor de eerste twee kindjes een tweedehands hoppop badje op staander. Ze zijn er als baby regelmatig in geweest, maar ook vaak gewoon met ons mee in bad. Het badje heeft een lang leven gehad en we hebben het in de zomer kunnen gebruiken tot ze ongeveer 4 jaar waren als buitenbadje. Het is een vrij groot bad dus ze kropen er dan nog samen in ook. Ondertussen van de ouderdom en het buitenleven naar het containerpark moeten vertrekken, heb nu hetzelfde gekocht voor de derde. Hoppop bestaat niet meer, dus nu is het wee too, maar echt identiek... persoonlijk denk ik dat een heel simpel badje perfect is, deze had als voordeel dat het dubbelwandig is waardoor het echt lang op temperatuur blijft.
4 jaar geleden
Wij hebben het badje alleen in de kraamweek gebruikt, daarna helemaal niet meer. Mee in de douche is veeel makkelijker, dus ik zou vooral een goedkope nemen als je denkt dat je voorkeur douchen heeft















