13 Reacties

4 jaar geleden

Kotex is qua katoen wel heel fijn. Scheelt een hoop 'schuurwerk e schrale bende' zeg maar. Kruidvat huismerk heeft ook een 100%katoen versie. Zowel 1 voor overdag als 1 die wat langer ivoor snachts. Ik vind die persoonlijk wel heel fijn. Blijft ook een beetje luchtig, zeg maar.

4 jaar geleden

Met Sanature was ik heel tevreden.

4 jaar geleden

Sanature plakken de strips altijd een beetje slecht vind ik, allways katoen plakt beter. Voor de rest over allebei altijd dik tevreden!

4 jaar geleden

Sanature

4 jaar geleden

Ik vind de katoenen van kruidvat echt het fijnst!

4 jaar geleden

Bedankt voor de tips dames!

4 jaar geleden

Ik ben vrij snel over gegaan naar mijn vertrouwde menstruatie verband, niet speciaal voor na de bevalling. Ik had inderdaad ook niet heel veel bloedverlies.

4 jaar geleden

Sanature. Verder, haat aan maandverband😆

4 jaar geleden

Kotex! Echt perfect na de kraamverbanden. En dat enorm lekker👌

4 jaar geleden

Haha ik haaaaaaaat maandverband, dus vond (en vind 😂) het ook een uitdaging. Ik ben redelijk snel van de kraamverbanden overgestapt naar de witte kotex, die vind ik wel echt goed te doen ☺️. Belangrijkste is dat je ongeparfumeerd gebruikt.

4 jaar geleden

Deze! Of always 100% organic cotton 😊

4 jaar geleden

Van Kotex, de witte (dag) heb ik heel veel gebruikt en de zwarte (nacht) vooral in het begin. Die uit het kraampakket heb ik gelijk weggedaan, ik vond dat zulke grote stugge dingen.