6 Reacties

3 jaar geleden

Ik vond zelf de cursus Samen Bevallen heel fijn. Praktisch, veel informatie, en je doet hem samen met je partner zodat die ook goed voorbereid is.

3 jaar geleden

Nira van dijk kun je volgen op instagram. Ze geeft de cursus bevallen als een baas. Ik raad je zeker aan haar instagram even te bekijken. Zij laat vrouwen echt in hun kracht staan tijdens de bevalling. Ze vertelt namelijk heel exact in welke situatie je welke opties hebt. Hierdoor kun je als barende dus altijd zelf een keus maken en weet je ook volledig de voor en nadelen daarvan.

3 jaar geleden

Ik heb veel gehad aan een cursus hypnobirthing, in groepsverband en met partners erbij. Dit heeft mij ontzettend geholpen in het vertrouwen in ons als aanstaande ouders en mijn lijf. En ook om zelf regie te houden. Verder bood de cursus veel tools qua ademhaling, affirmaties, houdingen en weten waar je zit de verschillende fases van de bevalling.

3 jaar geleden

Reactie op Lisaenfabian

Nira van dijk kun je volgen op instagram. Ze geeft de cursus bevallen als e ...
Ik volg haar ook inderdaad. Ik ben wel goed op de hoogte van de opties en mogelijkheden, maar raak dus ondanks dat toch in een gevoel van paniek.

3 jaar geleden

Ik heb de cursus van Fijn Zwanger gedaan, heerlijk in een ochtendje er rap doorheen.

3 jaar geleden

Mijn man en ik hebben ook de cursus Samen Bevallen gedaan. Zou hem zeker aanraden! Niet zweverig, heel praktisch en feitelijk en veel oefenen met ademhalingstechnieken. En omdat het een cursus is waarbij je partner elke les meegaat, ligt de focus ook op wat hij kan doen om jou te ondersteunen.