15 Reacties

2 weken geleden

Wij hebben de brisby luiertas. Bevalt heel goed. Erg overzichtelijk. Flessenwarmer niet, voor kunstvoeding had ik gewoon een Dopper insulated gevuld met warm of heet water. Afhankelijk hoelang we weg gingen

2 weken geleden

Ik heb deze van Done by Deer. Meerdere vakjes en verschoonmatje zit erbij. https://www.bol.com/nl/nl/p/done-by-deer-gewatteerde-luiertas-verzorgingstas-sand/9300000151821773/

2 weken geleden

Reactie op M_1986

Wij hebben de brisby luiertas. Bevalt heel goed. Erg overzichtelijk. Fless ...
Oh bewust gekozen voor rugtas die ook open blijft staan.

2 weken geleden

Wij hebben een rugtas, ideaal. Zit ook een verschoon matje in, maar deze kan je ook los kopen. Ik gebruik voor warm water voor de flesjes een thermoskan. Dan is het ongeveer 1/3 heet water en 2/3 koud, paar keer proberen en weet je het precies. https://brisby.nl/products/brisby-slijtvaste-luiertas-verzorgingstas-met-buggymontage-zwart Deze heb ik.

2 weken geleden

Reactie op GevatteLicht178806

Wij hebben een rugtas, ideaal. Zit ook een verschoon matje in, maar deze ka ...
Deze hebben wij dus ook!

2 weken geleden

Niet. Gewoon een normale goede rugtas. (North face) die wij gebruiken.

2 weken geleden

Wij gaan zeer waarschijnlijk voor een luiertas van Baere Amsterdam

2 weken geleden

Gewoon een leuke handige tas of rugtas. Wat vakjes is wel heel handig! Hebben losse verschoonset met matje, vonden we makkelijker. Die gooi je overal in.

2 weken geleden

Brisby luiertas, schoudertas variant. Bevalt ons heel goed. Gebruiken we voor de spulletjes van onze twee kinderen (bijna 2 jaar en half jaar) naar de gastouder en oma

2 weken geleden

Reactie op Monique1991!

Wij gaan zeer waarschijnlijk voor een luiertas van Baere Amsterdam
Deze raad ik ook aan!! Echt groot genoeg en veel vakjes wat ik bij andere luiertassen soms mis
Hebben jullie ervaring met de luiertassen van Mothers Love? Ik vind de onderstaande tas wel mooi en de prijs is goed.

gisteren

Die van Konges slojd :)

gisteren

Ik heb de Mimmti 2.0, echt een aanrader! Je kan hem dragen als rugtas en hij is eenvoudig te bevestigen aan je kinderwagen. Verschoonmatje wordt erbij geleverd, meerdere diepe vakken in de tas en handige vakken aan de zijkant. 1 zelfs met een ritssluiting zodat je daar de doekjes kan stoppen en met 1 hand een doekje kan pakken. Voorvak met isolatie en aparte vakjes erin voor flessen, ook nog een aparte flessenhouder. Ik ben echt heel erg tevreden!