13 Reacties

3 jaar geleden

Deze heb ik gekocht. Nog niet in gebruik maar er zitten wel van die haken bij om hem aan het handvat te hangen en dat lijkt goed te werken.

3 jaar geleden

Ik heb een Fox 2, maar de verschillen met de 3 zijn minimaal en het frame is sowieso hetzelfde. Wij zijn toevallig ook voor een Lässig luiertas gegaan, alleen dan de rolltop. Hangt supermooi aan de wagen met de haken die erbij zitten!

3 jaar geleden

Reactie op Lace

Ik heb een Fox 2, maar de verschillen met de 3 zijn minimaal en het frame i ...
Wij ook :)

3 jaar geleden

Ik heb 4 tassen van studio noos! Blijven heel goed hangen! 🥰

3 jaar geleden

Ik heb de fox 2 en een luiertas van kidzroom. Erg fijn omdat er 2 hangers bij zitten om hem aan het frame van de kinderwagen te hangen. Luiertas zelf vind ik ook erg fijn in gebruik en lekker licht.

3 jaar geleden

Ik heb 4 tassen van studio noos! Blijven heel goed hangen! 🥰
Mis je geen rits of gaat dat prima?

3 jaar geleden

Wij hebben deze https://www.bol.com/nl/nl/p/brisby-slijtvaste-luiertas-verzorgingstas-met-buggymontage-zwart/9300000022916534/?bltgh=oCB49buL0KNjja9bBXdCwQ.2_30.33.ProductImage hij is nu met een beetje korting. Wilde graag een zwarte rugtas (aangezien wij de fox 3 met zwart frame en forrest green bekleding hebben) waar mijn vriend ook nog normaal mee over straat kan;)

2 jaar geleden

Die van NOOS blijft hangen heb ik zelf ook. Overzichtelijk is hij niet, maar heb het opgelost door losse spullentjes in een toilettasje te doen.

2 jaar geleden

Ik heb een luiertas van Mozz bags, de lovely large. Ook een setje stroller straps er bij besteld om hem makkelijk aan de haakjes op te kunnen hangen. Een mooie en fijne tas met veel ruimte en handige vakken waardoor hij ook overzichtelijk is. Wat ik ook fijn vind aan de tas is dat hij van leer is en daardoor lang mooi blijft. En fijn dat de binnenkant ook met een vochtige doek afgenomen kan worden mocht er iets lekken. https://mozzbags.nl/product/luiertas-zwart-lovely-large/

2 jaar geleden

Met de code HAPPY15 NU 15% korting op NOOS

2 jaar geleden

Ik heb ook de fox 2, maar is idd nagenoeg hetzelfde als de 3. Ik heb zowel een tas van studio Noos als van Liewood en vind die laatste fijner omdat het echt een luiertas is met vakjes enzo en omdat deze een heel fijn ophang systeem heeft voor aan de wagen. Die van studio Noos blijft overigens wel prima hangen.