Hallo lieve mensen,
Ik twijfel of ik voor de baby een wieg moet halen ja of nee. Zo ja wat is een handig wiegje? Zijn er mensen die na de geboorte gelijk de ledikant hebben gebruikt? Of andere suggesties? Bij mijn 1e had ik wel een heel klein wiegje van de prenatal waar ze 3 maanden in heeft kunnen liggen.. Vond hem niet handig dus gelijk doorverkocht.. Graag hoor ik jullie ervaring:))
Liefs
Ja :) hier hebben beide kids in een Wiegje gelegen de eerste maanden en nummer 3 gaat er nu ook weer in... heb het wiegje bij mij op de kamer staan en later over in een ledikant op een eigen slaapkamer
Ik had bij de eerste een oud familiewiegje, en bij de tweede een cosleeper. Cosleeper vond ik veel handiger en die gaat bij de derde ook weer gebruikt worden. Ik heb de grijze van petit Amélie, daar paste ze tot 11 mnd in.
Mijn zoontje heeft eerst 4 maanden bij ons de nachten in de wieg gelegen. Overdag in zijn ledikantje op zijn eigen kamer. Zo gaan we het dalijk ook met de 2e doen. Wel zou ik als ik een nieuwe wieg zou kopen voor een co-sleeper gaan.. lijkt me net wat fijner 😁
Onze dochter slaapt nu bijna 6 maanden vanaf haar geboorte bij ons op de kamer in een cosleeper van Chicco. Vind ik ideaal omdat ik bij de nachtvoedingen alleen maar de zijkant van het bedje omlaag schuif en haar kan oppakken zonder uit bed te stappen. Ook omdat je snel even kan checken of ze nog onder haar dekentje ligt enzo. Helaas past ze er al bijna niet meer in met haar lange beentjes!
Bij ons zat hij bij de aankoop van de kinderkamer en kinderwagen, vond het ideaal moet ik zeggen. De ledikant zou teveel ruimte innemen op onze toch al kleine slaapkamer. Wiegje ging perfect, ook icm de borstvoeding. Voor de tweede gaan we hem ook weer gebruiken
Wij lieten hem overdag wel in zijn ledikantje slapen om alvast te wennen.