10 Reacties

5 jaar geleden

Vraag het eens aan je verloskundige zou ik zeggen. Ik denk niet dat het iets met zwangerschapsdiabetes te maken heeft, daar word je volgens mij niet dikker of zwaarder door.

5 jaar geleden

Houd je vocht vast? Als je steviger bent gebeurt het vaker dat je pas later zien. Je organen hebben al volop plaats gemaakt voor kleine en deze ruimte gebruikt die wss nu. Sommige dragen kindjes na voren sommige niet. Mijn zus was 32weken en die had echt een ienimini buikje dat mensen dachten dat ze niet zwanger was want waar is die buik dan. Bij haar zag je het pas na indalen met 36weken ineens Plop eruit. Van 1op andere dag een buik😂 het gebeurt vaker heeft trouwens niet gelijk verband met zwangerschapsdiabetes. Dus no worries😁 en als het goed is krijg je met 24weken ofzo een suikertest om evt te kijken maar nogmaals hoeft niet.

5 jaar geleden

Reactie op Luzy

Vraag het eens aan je verloskundige zou ik zeggen. Ik denk niet dat het iet ...
Ja zal het zaterdag op gesprek eens vragen.

5 jaar geleden

Houd je vocht vast? Als je steviger bent gebeurt het vaker dat je pas later ...
Misschien? Ik ben alleen helemaal niet stevig en ik zie niks dus het is zo raar :( zal het zaterdag bespreken met verloskundige.

5 jaar geleden

Hier hetzelfde! Inmiddels 37 weken en ruim 22 kilo aangekomen. Ik zelf en anderen schatten het bij mij rond de 12-14 kilo.. ik zie dat mijn benen en bellen voller zijn maar ik zie absoluut geen 22 kilo erbij.. sport nog 4,5x per week en eet zoals ik voor de zwangerschap deed. Geen idee waar het allemaal vandaan komt en waar het zit haha

5 jaar geleden

Hier hetzelfde .. ben nu 31 weken en ben 14 kg bij. Mijn gezicht is wat voller en mijn buik is wel mooi rond, maar voor de rest merk je er niets van.. langs achter zou je niet denken dat ik zwanger ben.. Iedereen verschiet van het aantal kilo’s dat ik reeds bijkwam ..

5 jaar geleden

Heel bijzonder toch? Naja ik ben blij dat ik het niet te veel zie!

5 jaar geleden

Hier hetzelfde! Inmiddels 37 weken en ruim 22 kilo aangekomen. Ik zelf en a ...
Het net zo, benen iets voller, bovenarmen ook wel wat maar verder...? Mensen verbazen zich ook als ik zeg 22 kg...

5 jaar geleden

Niet te veel druk om maken hoor! Gewoon gezond en gevarieerd blijven eten en veel blijven drinken! Ook je baarmoeder, vruchtwater en placenta geven een aankomen aan in gewicht! Bij twijgel kun je altijd overleggen met je VK of gyn. Geniet van je zwangerschap!

5 jaar geleden

Was hier ook het geval. Was 18 kilo aangekomen en niemand begreep waar het zat. Ik ook niet trouwens. Denk dat het vocht gerelateerd was. Het meeste was er alleszins ook rap weer af.