12 Reacties

6 jaar geleden

Ik vast niet maar ik weet wel van mijzelf dat ookal at ik heel erg goed ik pasr uur later alsnog honger kreeg en misselijk werd van de honger

6 jaar geleden

Ik ben 13 weken zwanger en doe ook mee met de ramadan. Tot nu toe gaat het erg goed en probeer ik goed te eten en drinken. - veel water - fruit (ik eet veel watermeloen) - groenten, vlees - walnoten/amandelen - dadels En ik slik ook multi vitamines.

6 jaar geleden

Ik ben vandaag 18 weken zwanger. Ik heb tot nu toe 1 dag niet gevast omdat ik de dag ervoor heel suf was en misselijk van het niet eten en drinken. Nu verloopt het super goed maar zodra ik merk dat ik me weer niet goed voel en me zorgen maak dan neem ik weer een kleine pauze In Sha Allah. Na Isha ga ik slapen tot 2 uur. Ik eet een bak fruit, 2 ajwa dadels, 1 gewone dadel, 2 gedroogde vijgen, iets dat ik met iftar had gemaakt of boterham, drink 1 glas fruitsap of yoghurtdrank, 1,750 of 2 l water, 1 kommetje yoghurt en soms een paar hapjes selou (sfouf haha had men schoonmoeder dat ooit horen zeggen). Wat betreft het vasten, je moet echt niet gaan forceren als je je niet lekker voelt. Luister naar je lichaam. Toen ik 6 weken zwanger was tot 13 weken was ik kotsmisselijk als ik niet at en het ergste van al ik had totaal geen eetlust 馃樂

6 jaar geleden

Reactie op Ummy

Ik ben vandaag 18 weken zwanger. Ik heb tot nu toe 1 dag niet gevast omdat ...
En wat walnoten

6 jaar geleden

Salam aleikum dames. Sinds woensdag weet ik dat ik zwanger ben, ik ben nu 4 weken. Ik ben nog steeds aan het vasten omdat ik mij gewoon goed voel op het moment. Toch blijf ik er over piekeren omdat ik niet weet of het wel goed is om te vasten als ik nog zo pril zwanger ben.. 鈥榮 avonds kan ik ook niet veel eten omdat ik snel vol zit en kom ik bv niet eens aan 1,5 liter drinken (maar zo leef ik heel mijn leven, ben niet echt een eter) 馃槱 wat denken jullie dat het beste is om te doen?

6 jaar geleden

Reactie op Ummy

Ik ben vandaag 18 weken zwanger. Ik heb tot nu toe 1 dag niet gevast omdat ...
Bij mijn vorige zwangerschappen begonnen de kwaaltjes pas bij 6 weken. Maar dit keer ben ik pas 4+5 en nu al kotsmisselijk. El hamdo lillah voor alles. Bedankt voor je reactie. Nee in shaa Allah ga ik mezelf niet forceren.

6 jaar geleden

Reactie op lovelymommy

Ik ben 13 weken zwanger en doe ook mee met de ramadan. Tot nu toe gaat het ...
Macha Allah. Zolang je nergens last van hebt kan je idd meedoen.

6 jaar geleden

Reactie op amii

Salam aleikum dames. Sinds woensdag weet ik dat ik zwanger ben, ik ben nu 4 ...
Wa3alikkom Salam, als je je goed voelt kan het geen kwaad. Maar je moet wel goed eten en drinken. Vooral drinken. Als het jou toch niet zo lekker zit kan je misschien om de dag vasten. Khair in shaa Allah. Als ik niet zo misselijk was dan had ik het gedaan. Maar elke dag neemt de misselijkheid toe. Khair in shaa Allah

6 jaar geleden

Ik ben 6 weken zwanger. Ik vast niet. Ik voel me duizelig en slap. Maar daarnaast het lijkt mij niet goed omdat het kindje helemaal wordt gevormd.

6 jaar geleden

Wa3alikkom Salam, als je je goed voelt kan het geen kwaad. Maar je moet wel ...
Dankje voor je reactie! Ik ga proberen om goed te drinken vanavond, mocht het echt niet lukken met voldoende eten en drinken, dan ga ik misschien toch om de dag proberen.. ik wil ook geen risico鈥檚 nemen 馃様

6 jaar geleden

Reactie op HisQueen01

Ik ben 6 weken zwanger. Ik vast niet. Ik voel me duizelig en slap. Maar daa ...
Ja begrijp ik! Ik denk dat als ik ook meer last had van symptomen dat ik dan ook niet had mee gedaan, maar op dit moment heb ik nog niet zoveel last dus vandaar dat ik toch doorga..