14 Reacties

2 jaar geleden
Ik had enorm ijzer tekort en m'n HB was 5.1 en toen had ik daar ook heel veel last van

2 jaar geleden
Reactie op Brwx
Is gecheckt met 27 weken. Toen was alles goed
Dan zal dat het niet zijn. Ik zou het wel even aankaarten bij je volgende controle. Omdat je hart nu meer bloed rond moet pompen komt het wel vaker voor bij zwangere vrouwen. Maar ik zou het gewoon even in de gaten houden en als het erger wordt of je maakt je zorgen gewoon bellen! Daar zijn ze voor 😊

2 jaar geleden
Ik heb het zelf ook. In de avond zie ik het niet maar overdag vooral bij helder weer is het erg vervelend. Ik heb dit jaren terug ook even gehad en dit kwam toen doordat mijn ogen wat te weinig zuurstof hadden gehad en daardoor de bloedvaatjes te ver naar binnen waren gegroeid. Ik denk dan ook dat ik nu tegen mijn eigen bloedsomloop aan kijk, aangezien zwangere vrouwen meer bloed hebben. Mijn bloeddruk is nog goed, ik heb geen diabetes en met 27 weken was het ijzergehalte ook goed.

2 jaar geleden
Ik heb het ook af en toe als een golf van vermoeidheid me overvalt. Nu bijna 34 weken zwanger van een tweeling. Ik krijg het vooral als ik te veel en te snel dingen wil doen.
Heb het bij m’n verloskundige in het ziekenhuis aangekaart vanochtend, omdat ik ook wel eens sterretjes zag. Zij raadde aan om dan wat zouts te eten. M’n bloeddruk is ook aan de lage kant, 90/60 dus daar kan het ook door komen.
IJzergehalte is bij mij niet benoemd, maar met bloedprikken op 26 weken was het dik in orde.
Als je twijfelt, gewoon contact opnemen met het ziekenhuis.