Mijn zoontje ligt nu nog in een zomerslaapzak, maar met romper lange mouwen, shirt lange mouwen, broek en sokken, is zijn temperatuur snachts maar 36,4 (kamertemperatuur 21-22 graden). Ik geef hem dan ook nog een dekentje. Nu ben ik op zoek naar fijne slaapzakken voor de herfst. Wat ik tot nu toe vind zijn of te dunne slaapzakken (die hij nu al heeft) of meteen hele dikke voor kamertemperaturen <18 graden. Ook de 4-seizoenen slaapzakken lijken hele hoge togwaarden te hebben. Ik kom er niet goed uit. Hebben jullie fijne slaapzakken gevonden.
Wij gebruiken nu slaapzakken van Ergopouch (TOG 1) en Bemini (TOG 1,5). We hebben eentje van Hema klaarliggen (TOG 2,5). Met geen dikke pyjama kan hij die aan als het ietsje frisser is. Nu is het gemiddeld tussen de 20 en 22 graden op onze kamer ‘s nachts.
Wij hebben de puckababy 4-seasons. Lijkt mij ideaal omdat t twee losse slaapzakken zijn die je in de winter in elkaar ritst. Tot nu toe ligt hij in de zomer variant zonder mouwen maar wel met pyjama aan. Nog even wachten tot de nazomer voorbij is en dan gaan we over naar de herfst variant
Dat ligt dan niet alleen aan de slaapzak maar ook aan het kind. Mijn zoontje ligt nog in een zomer slaapzak zonder mouwen. Hij heeft dan zelf een romper zonder mouwen en daaroverheen dun truitje/ longsleeve aan en dat is zat.
Amai , ik vind dit behoorlijk veel . Men dochter haar kamer is dezelfde temperatuur maar ze draagt alleen een body zonder mouwen en een pyjama .. wat een verschil
Ik vind de slaapzakken van de zeeman ideaal! Zijn hun zomerslaapzakjes, maar zijn iets dikker dan de normale. Ons manneke moet ook altijd 1 laagje meer aan, dat wat “standaard” aangegeven is. Ze kosten tien euro dus zeker het proberen waard!
Puckababy 4 seizoenen wil ik gaan gebruiken. Die heeft niet echt hoge tog w ...
Ik heb er ook 3 van puckababy. Bij de eerste gebruikt en nu weer. Ben er echt super blij mee. En er staat indd een schema met de temp en kleding op de site.
Ik ben ook echt een tjappie wat betreft slaapzakken 🤣 heb 2 dunne van de zeeman zonder mouwen en daarvan heb ik het idee dat ze snachts net te koud zijn met een romper lange mouw en broekje aan.
Nu ben ik weer te snel geweest; 2 slaapzakken bij prenatal besteld.. 1 mouwloze en 1 met mouw maar kan je eventueel mouw van af ritsen, zijn de tog waarden 3 en 3,5 🤷♀️🥴 maar wel lekker warm en compact.. dus dan ga ik maar met minder kleding eronder werken denk ik hahahha
Ik vind die van de Hema echt het aller fijnst. Je hebt nu 3 variaties, dus zit sowieso wel eentje bij die fijn is. Ik gebruik de dunnen momenteel overdag en die matige voor s avonds. Je hebt ook een hele dikke maar die vind ik persoonlijk te dik voor mijn zoontje.
Heel regelmatig in de aanbieding idd, ik heb de grijze nijntje voor 83€ gek ...
Mijn oudste is bijna 2,5 en slaapt nu in de "buitenkant" en de jongste van 5 maanden slaapt voor het eerst vannacht in de binnenkant. Ze gaan zeker 2x 2,5 jaar mee!